Ana SayfaTürkiyeÜmraniye İmam Hatip Mezunları Derneği Başkanı Mustafa Karlı, Gelecek Partisi'ne katıldı

Ümraniye İmam Hatip Mezunları Derneği Başkanı Mustafa Karlı, Gelecek Partisi’ne katıldı

Teşkilatlanma çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Gelecek Partisi'ne Sultanbeyli'de önemli bir katılım gerçekleşti

Teşkilatlanma çalışmalarına tüm hızıyla sürdüren Gelecek Partisi, Sultanbeyli’de önemli bir ismi teşkilata dahil etti.

Ümraniye İmam Hatipliler Derneği Başkanı ve Sancaktepe Tokatlılar Dernek Başkan Yardımcısı Mustafa Karlı, ailesi ve çevresiyle birlikte Gelecek Partisi’ne katıldı.

Gelecek Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı Erol Demir ile İl Başkanı İsa Mesih Şahin’in de hazır bulunduğu katılım törenine yakın çalışma arkadaşlarıyla birlikte katılan Karlı, Gelecek Partisi’ne katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek süreçte emeği geçen İsa Mesih Şahin ve Erol Demir’e teşekkür etti.

Aynı zamanda önceki dönem AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde de bulunan Karlı’nın partiden geçtiğimiz dönem istifa ettiği belirtildi.

Katılımı Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin de kişisel sosyal medya hesaplarından paylaşarak şunları söyledi:

“Sultanbeyli’deyiz. Ak Parti Sultanbeyli İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Mustafa Karlı çevresiyle birlikte partimize katıldı. Yeni üyemize rozetini taktık. Hayırlı olsun.”

Mustafa Karlı: 28 Şubat sürecindeki ruh ve heyecanın Gelecek Partisi’nde olduğunu hissettim

Gelecek Partisi’ne katılımına ilişkin Medya Notu’na konuşan Karlı, ilk STK deneyiminin 1991 yılında Milli Gençlik Vakfı ile başladığını dile getirdi. Karlı, Gelecek Partisi’nin kuruluş safhasında yer alamadığını fakat bir yıl gecikmeli de olsa bu partide yer almaktan mutluluk duyduğunu ve aradaki zaman kaybını gece gündüz çalışarak telafi edeceklerini söyledi.

Karlı, sözlerine şöyle devam etti:

28 Şubat sürecindeki o ruhu ve heyecanı bana Gelecek Partisi hissettirdi. O dönemde nasıl mücadele ettiysek yine aynı ruhla ve azimle mücadelemize Gelecek Partisi çatısı altında devam edeceğiz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri