Ana SayfaMagazinUmut Eker kimdir? Kaç yaşında, nereli? Doya Doya Moda All Star jürisi...

Umut Eker kimdir? Kaç yaşında, nereli? Doya Doya Moda All Star jürisi Umut Eker Kimdir?

Umut Eker kimdir? Doya Doya Moda All Star’ın yeni bölüm fragmanında jüri koltuğunda oturan Ivana Sert'in yerinde Umut Eker yer aldı. Doya Doya Moda izleyicileri Umut Eker’in kim olduğunu merak ediyor.

Umut Eker kimdir? Doya Doya Moda All Star’ın yeni bölüm fragmanında jüri koltuğunda oturan Ivana Sert’in yerinde Umut Eker yer aldı. Doya Doya Moda izleyicileri Umut Eker’in kim olduğunu merak ediyor.

Umut Eker kimdir?

Umut Eker, 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  Açık Öğretim Fakültesinde Bankacılık ve Sigortacılık bölümünde başlamış ancak bankacı olmak istemediği için okulu da stajı da yarıda bırakmış. Eker ünlü bir firmaya girerek mağazada satış temsilcisi olmayı tercih etmiştir.

Umut Eker model ve stil danışmanı olan Umut Eker daha önceden Bu Tarz Benim yarışmasında jüri üyeliği yapmıştı. Bu sırada manken Didem Soydan tarafından fark edilerek çalışma alanını değiştirmiştir. Tarkan, Emre Altuğ, Ziynet Sali gibi ünlü isimlere stil danışmanlığı yapmıştır.

Dövmeleriyle dikkatleri üzerine çeken Eker, ilk dövmesini 17 yaşında yaptırmış ve o yaştan sonra yaşadığı özel anıları vücuduna kazımış. Eker’in R harfini söyleyememesi ona ayrı bir sempatiklik katmıştır. Tarkan, Ziynet Sali, Beyazıt Öztürk, Bengü, Emre Altuğ ve Gülçin Ergül gibi ünlü isimlere stil danışmalığı yapmıştır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri