Ana SayfaMagazinUncharted konusu ne? Uncharted filmi ne zaman çıkacak?

Uncharted konusu ne? Uncharted filmi ne zaman çıkacak?

Uncharted konusu ne büyük merak konusu? Tom Holland’ın rol aldığı Uncharted filmi ne zaman çıkacak? Yıllardır, Indiana Jones ya da Tom Raider gibi filmlerden ilham alan dünyaca ünlü PlayStation oyun serisinin bir uyarlaması olan Uncharted sonunda göründü.

Daha önce bu hikayeyi filme almak için pek çok deneme oldu. Onlardan biri sonunda başarıya ulaştı. Venom’un başarılı yapımcısı Ruben Fleischer, Nathan Drake’in hikayelerini beyaz perdeye uyarlamayı başardı. Üstelik yanına Tom Holland’ı da alarak yaptı bunu. Mark Wahlberg’in akıl hocası Sully’yi oynadığı filmin ilk fragmana bir göz atın.

Uncharted konusu ne?

Nathan Drake’in “ilk hazine avı macerası” olduğunu açıkça ortaya koyan resmi fragman yayınlandı. “Tüm zamanların en çok satan, eleştirmenlerce en beğenilen video oyunu serilerinden birine dayanan Uncharted, izleyicileri genç Nathan Drake’le (Tom Holland) tanıştırıyor ve esprili ortağı Victor “Sully” Sullivan (Mark Wahlberg) ile ilk hazine avı macerasına ortak ediyor.

Dünyaya yayılan bir aksiyon-macera destanında, ikisi “hiç bulunamayan en büyük hazinenin” tehlikeli arayışına girerler ve aynı zamanda Nathan’ın uzun zamandır kayıp olan kardeşine ulaşabilecekleri ipuçlarını takip ederler.

Uncharted filmi ne zaman çıkacak?

Amerika prömiyeri 2022 yılının başlarında yapılacak. Bunun için açıklanan resmi tarih 18 Şubat 2022 (Amerika Birleşik Devletleri). Serinin üçüncü oyunundan bilinen bir uçak kazası sekansı var. Yine de, burada her zaman olduğu kadar izlenebilir görünen Tom Holland hayranları bile, onun oyundaki kahramana fiziksel veya karakterizasyon açısından çok fazla benzerlik gösterdiğini iddia etmeyecektir. .

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri