Ana SayfaMagazinÜnlü isimler ve bebekleri! Berfu Yenenler "Yılın Sembol Annesi" seçildi

Ünlü isimler ve bebekleri! Berfu Yenenler “Yılın Sembol Annesi” seçildi

Ünlü isimler ve bebekleri! Berfu Yenenler "Yılın Sembol Annesi" seçildi! Kızlar Soruyor sitesinin anketine göre ünlü isimlerden Berfu Yenenler "Yılın Sembol Annesi" seçildi. İşte detaylar!

Ünlü isimler ve bebekleri! Berfu Yenenler “Yılın Sembol Annesi” seçildi! Kızlar Soruyor sitesinin anketine göre ünlü isimlerden Berfu Yenenler “Yılın Sembol Annesi” seçildi. İşte detaylar!

Ünlü isimler ve bebekleri

Berfu Yenenler ‘kizlarsoruyor’ sitesinin anketinde “Yılın Sembol Annesi” seçildi. Sıralama ise şöyle: Pelin Akil, Hazal Kaya, Seda Bakan, Sinem Kobal.

Eser Yenenler ile yaptığı evlilikte 2. çocuğunu dünyaya getiren Berfu Yenenler, altı ünlü isimi geri bırakarak Yılın Annesi seçildi. Güzellik yarışmasında Türkiye’yi yurt dışında temsil eden Berfu Yenenler’in Mert adında 2. oğlu da geçtiğimiz aylarda dünyaya geldi.

Pelin Akil’in ikiz bebekleri bulunurken; Hazal Kaya’nın kendisinin tıpkısı bir oğlan çocuğuna sahip. Uzun zaman sonra anne olan Sinem Kobal’ın kızı Lalin ve Fahriye Evcen’in oğlu Karan’da bu kategoride yarışan bebeklerden oldu.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri