Ana SayfaMagazinÜnlü rapçi Shock G ölü bulundu! Tupac’ı dünyaya tanıtan rapçi nasıl öldü?

Ünlü rapçi Shock G ölü bulundu! Tupac’ı dünyaya tanıtan rapçi nasıl öldü?

Ünlü rapçi Shock G ölü bulundu. Digital Underground'un kurucularından Chopmaster J, grup üyelerinden Shock G otel odasında ölü bulundu. Tupac’ı rap dünyasına tanıtan, ünlü rapçinin nasıl öldüğü merak konusu. Tupac’ı dünyaya tanıtan rapçi nasıl öldü? Tüm detaylar haberimizde…

Ünlü rapçi Shock G ölü bulundu. Digital Underground’un kurucularından Chopmaster J, grup üyelerinden Shock G otel odasında ölü bulundu. Tupac’ı rap dünyasına tanıtan, ünlü rapçinin nasıl öldüğü merak konusu. Tupac’ı dünyaya tanıtan rapçi nasıl öldü? Tüm detaylar haberimizde…

Ünlü rapçi Shock G ölü bulundu

Tupac’ı rap dünyasına armağan eden kişi olarak bilinen Shock G’nin ölümü sevenelerini yasa boğdu. Hip hop camiası DMX ve Black Rob’ın ardından şimdi de Shock G’yi kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor.

1987 yılında gerçek adı Jimi Dright olan Chopmaster J ile Digital Underground’ı kuran Shock G, özellikle Tupac’a şans veren isim olarak tanındı. Bu nedenle de büyük itibar gördü.

Grubun en başarılı şarkısı ise 1990’da yayınlanan “The Humpty Dance” olmuştu.

Tupac’ı dünyaya tanıtan rapçi nasıl öldü?

Digital Underground’ın kurucu ortağı Chopmaster J, Instagram’dan yaptığı duyuruda Shock G’nin ölüm haberini verdi.

Shock G ile çekilmiş siyah beyaz bir fotoğrafını paylaşan Chopmaster J, “34 yıl önce, bir hip hop grubu olabileceğimizi ve bununla dünyayı ele geçirebileceğimiz konusunda çılgın bir fikrimiz vardı. Huzur içinde uyu Shock G” diye yazdı.

57 yaşındaki Shock G’nin ölüm nedeni açıklanmadı, ancak ünlü rapçinin otel odasında ölü bulunduğu belirtildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri