Ana SayfaMagazinÜnlüler Aykut Cömert'in ölümüne ağlıyor

Ünlüler Aykut Cömert’in ölümüne ağlıyor

Ahu Yağtu, Beren Saat’e bugün pek çok ünlü isim, hayatını kaybeden fotoğraf sanatçısı Aykut Cömert’in ardından derin bir üzüntü yaşıyor. Ünlüler Aykut Cömert’in ölümünün ardından ne dedi? Detaylar haberimizte…

Kadın dizisinde başrol oynayan Ahu Yağtu, video performans sanatçısı Aykut Cömert’in ölümünün ardından Instagram’dan paylaştığı mesajında “En güzellerini paylaştın, yaşattın bize hep. Nurlar içinde huzurla uyu” ifadelerini kullandı.

Genç sanatçı Aykut Cömert kimdir? Neden öldü

Beren Saat: Yıldızlarla benim için de dans et

Beren Saat de Aykut Cömert’in ölümüne sessiz kalmayan, duygularını dile getiren ünlülerden biriydi. Son derece duygusal bir mesaj paylaşan Beren Saat, Instagram’dan şu ifadeleri kullandı:

“Çok arkadas ediniyor insan hayat boyu ama zekadaş bulmak zor. Uğultunun ortasında tek bir cümleyle hayatına ışık tutanı bulmak çok zor. En karanlıklarına kaçtığında yargılamadan seninle orada sessizce duranı, hatta sana kahkaha attıranı bulabilmek nerdeyse imkansız. Bu coğrafyada kadını, kimliği meselesi yapan artist olmak… Seni özlemek hiç bitmeyecek canim arkadaşım. Yıldızlarla benim için de dans et”

Melisa Sözen: Işıklar içinde uyu Aykut Cömert

Hayatını kaybeden Aykut Cömert’in ardından bir duygusal veda mesajı da Melisa Sözen’den geldi: Bu dünyadan çok güzel bir ruh geçti… Altın kalpli, değdiği her şeyi güzelleştiren, herkesi birleştiren… Seni çok seviyorum Aykut. Işıklar içinde uyu.

Fotoğrafçı Nihat Odabaşı ise Aykut Cömert’in ölümü üzerine Instagram’dan şunları yazdı: Çok üzüldüm gidişine. Seni yaratıcılığın ve her seferinde yüzüme koyduğu kahkaha ile hatırlayacağım. Az bulunur bir adamdın, keşke daha çok tanıma şansım olsaymış.

Yasemin Allen’den Aykut Cömert’e: Hayatımda tanıdığım en zarif insanlardan biriydin

Oyuncu Yasemin Allen, Aykut Cömert için “Hayatımda tanıdığım en zarif insanlardan biriydin. Nurlar içinde yat Aykut, teşekkür ederim dünyaya kattığın güzellikler için.” dedi.

Başak Sayan: Lütfen dua edin

Aykut Cömert’in ardından uzun ve hayli duygusal bir paylaşım yapan yazar Başak Sayan, duygularını şu şekilde ifade etti: Hani bazı insanlar vardır, öyle bir enerji yayarlar ki etraflarına yanlarında mutlu hissedersiniz kendinizi. Gözleri öyle bir ışıldar, neşesi öyle bir sarar ki sizi zamanı unutursunuz birlikte. Her şey yakışır onlara. Tek bir şey hariç. Ölüm… Bugün geride birbirinden değerli eserler bırakan arkadaşım Aykut Cömert bu yaşamdaki son nefesini verdi. Hastalanması gibi bir anda bizi bırakıp gitmesi de şok etti hepimizi. Bir kez daha ne kadar anlamsız şeyleri dert ettiğimizi, ne kadar kıymet bilmediğinizi anladım. Geride eserleri dışında arkadaşlarının anılarında hep gülen ve güldüren yüzüyle hatırlanacak. Çok ama çok üzgünüm. Lütfen duanızı edin arkasından. Çok iyi bir insandı…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz