Ana SayfaMagazinMaraşlı Dilşad sevgisilisiyle görüntülendi! Melis İşiten sevgilisi kim?

Maraşlı Dilşad sevgisilisiyle görüntülendi! Melis İşiten sevgilisi kim?

Maraşlı Dilşad sevgisilisiyle görüntülendi. Melis İşiten sevgilisi kim? Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten yeni bir aşka yelken açtı. Melis İşiten, oyuncu sevgilisiyle ilk defa görüntülendi.

Maraşlı Dilşad sevgisilisiyle görüntülendi. Melis İşiten sevgilisi kim? Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten yeni bir aşka yelken açtı. Melis İşiten, oyuncu sevgilisiyle ilk defa görüntülendi.

Maraşlı Dilşad sevgisilisiyle görüntülendi

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile boşanan oyuncu Melis İşiten’in Sergen Deveci ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Boşandıktan sonra birçok kişiyle ismi anılan Uraz Kaygılaroğlu’nun Berrak Tüzünataç ile birlikte olduğu ortaya çıktı. Aynı gün içerisinde eski eş Melis İşiten sosyal medya hesabında Sergen Deveci’ye aşkını ilan etti.

Melis İşiten, sosyal medya hesabından yaptığı manidar paylaşıma Sergen Deveci’yi etiketleyerek ”Öpsen geçer, sarılsak unuturuz. Ama darılırsak kalırız öyle. Hiç darılmasak olmaz mı?

Paramparça olmadan dile gelse kırılmaya yazan taraflarımız böylelikle gülüşümüzle iyi etsek birbirimizi derim ben. Yine kadehlerle doğurur sabahı, kahkahalarımızla şifalandırırız birbirimizi. Affedilir diyorum yani, öpünce diyorum geçer, yeter ki niyetimiz neşemizle sevmek olsun.” sözleriyle aşkını duyurdu.

Melis İşiten sevgilisi kim

Maraşlı dizisinin Dilşad’ı Melis İşiten, kendisi gibi oyuncu olan Sergen Deveci ile aşk yaşadığını sosyal medya hesabından duyurmuş ancak birlikte görüntülenememişlerdi.

Yanyana görüntülenemeyen çift ilk kez objektiflere takıldı. Birlikte tatile çıkan çift Bodrum Yalıçiftlik’te bulunan bir plajda görüntülendi. Köpekleriyle birlikte denize giren çift, kumsalda güneşin adını çıkardı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri