Ana SayfaMagazinUraz Kaygılaroğlu eski hali? Uraz Kaygılaroğlu'nun değişimi şoke etti

Uraz Kaygılaroğlu eski hali? Uraz Kaygılaroğlu’nun değişimi şoke etti

Uraz Kaygılaroğlu eski hali? Uraz Kaygılaroğlu'nun değişimi şoke etti! Sosyal medyada hızla yayılan ’20’li yaşlar challenge’ akımına yakışıklı ve başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu da katıldı. İşte Uraz Kaygılaroğlu'nun yıllar içindeki inanılmaz değişimi!

Uraz Kaygılaroğlu eski hali? Uraz Kaygılaroğlu’nun değişimi şoke etti! Sosyal medyada hızla yayılan ’20’li yaşlar challenge’ akımına yakışıklı ve başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu da katıldı. İşte Uraz Kaygılaroğlu’nun yıllar içindeki inanılmaz değişimi!

Uraz Kaygılaroğlu eski hali

Başarılı oyunculuğu kadar sempatik tavrı ile de dikkat çeken Uraz Kaygılaroğlu, geçtiğimiz günlerde kısa soluklu bir aşk yaşadı. Kısa süreli olmasına rağmen sosyal medyayı sallayan bu aşk sonrası taraflardan bir açıklama gelmedi. Uraz Kaygılaroğlu 2017 yılında katıldığı bir canlı yayında 140 kilodan nasıl 76 kiloya düştüğünü açıklamıştı.

Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medyada hızla yayılan ’20’li yaşlar challenge’ akımına katıldı. Oyuncu, 20’li yaşlarda kilolu olduğu karesini paylaşarak, “Her şey mümkün, pes etme” diye yazdı. Oyuncu, gençleri ve kilo vermek isteyenleri teşvik için eski kilolu olduğu dönemden bir fotoğraf paylaştı.

Başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, geçtiğimiz haftalarda, “İnsanların dış görünüşü hakkında üzerine gitmeyelim. Bununla ilgili şakalar yapmayalım. Kendimize saklayalım” demişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri