Ana SayfaMagazinUraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzünataç neden ayrıldı? İkilinin aşkı çabuk bitti

Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzünataç neden ayrıldı? İkilinin aşkı çabuk bitti

Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzünataç neden ayrıldı? İkilinin aşkı çabuk bitti! Geçtiğimiz aylarda magazin dünyasının sallayan, yılın aşkı olarak görülen Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç'tan şaşırtan bir haber geldi. Detaylar haberimizde!

Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzünataç neden ayrıldı? İkilinin aşkı çabuk bitti! Geçtiğimiz aylarda magazin dünyasının sallayan, yılın aşkı olarak görülen Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç’tan şaşırtan bir haber geldi. Detaylar haberimizde!

Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzünataç neden ayrıldı

Geçtiğimiz haftalarda magazin dünyasının en çok konuştuğu aşk olan Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç birlikteliği başladığı gibi çok sürpriz bir şekilde başlamıştı. Her defasında arkadaş olduklarını yineleyen çift sonunda kameralara yakalandı ve gerçekler ortaya çıktı. Ardından geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde çift ayrılık yaşadı.

Ali Yörenç ile ilişkisi biter bitmez yakışıklı oyuncu Uraz ile adı anılan Berrak Tzüzünataç için “Ali’yi aldattı, hakkını yedi.” iddiaları ortaya atıldı. Bu aşkın ayrılıktan hemen sonra gün yüzüne çıkması “Berrak, Ali Yörenç’e ihanet etti!” dedikodularını da çıkardı.

Berrak Tüzünataç’ın geçen şubat ayında instagram canlı yayınlarında başlayan samimiyeti kısa süre sonra beraberliğe dönüşmüştü. İkilinin beraberliğinin sona erdiği ortaya çıktı. Ayrılık sonrası Tüzünataç arkadaşlarıyla detoks kampına giderken Kaygılaroğlu kızı Ada’ya zaman ayırmayı tercih etti.

İkilinin birbirlerine uyum sağlayamadıkları için ayrıldıkları ileri sürüldü.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri