Ana SayfaTürkiyeUraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten neden ayrlıdı? 5 yıllık evlilik bu sabah...

Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten neden ayrlıdı? 5 yıllık evlilik bu sabah bitti

Ekranların sevilen ismi Uraz Kaygılaroğlu 5 yıllık evliliğini bu sabah bitirdi. Uraz Kaygılaroğlu ile Melis işiten ayrılıklarını Instagram’dan duyurdu. Herkesin aklında şimdi tek soru var: Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten neden ayrıldı?

Neden ayrıldılar?

Bu soruya şu an için net bir yanıt vermek oldukça güç. Çünkü Melis İşiten’in veda mesajında nefretten, kızıgınlık ya da kırgınlıktan çok sevgi, şefkat ve minnet duyguları vardı: Uraz’la ben kızımızı ayrı evlerde büyütme kararı aldık. Aşkımızı kucaklamayı bildiğimiz gibi, birbirimizi yıpratmadan, incitmeden ve en önemlisi Ada’nın bir an olsun mutsuz olmasına izin vermeden vedalaşıyoruz. Elbet istemezdik böyle olmasını. Kimse istemez. Ama insan. Ruh. Kalp. Ne olacağını bilemiyorsun. Oldu. Çok güzel sevdik biz birbirimizi. Ama evliliği beceremedik. Yola sadece sevgimizle devam edeceğiz. Uraz; Ada’nın babası, benim hayat ortağım. Ömürlük yol arkadaşıyız biz. Birbirimize olan sevgimiz ve saygımız ömürlük.

Boşanma kararlarını Instagram üzerinden paylaşan Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten’in ayrılık mesajlarnıda birbirleri için yazdıkları cümleler hayli duygusaldı.

Melis İşiten’den ayrılık mesajı

Birbirlerine olan sevgilerini yitirmeden evliliklerine son verdiklerini belirten oyuncu Melis İşiten, kızlarını ayrı evlerde büyütme kararı aldıklarını belirtti.

Melis İşiten “Kelimeleri bulmak zor. Ama yolculuğumuzun başlangıcına ortak olan sizleri bitişinden haberdar etmeyi bir borç bilirim. Uraz’la ben kızımızı ayrı evlerde büyütme kararı aldık. Aşkımızı kucaklamayı bildiğimiz gibi, birbirimizi yıpratmadan, incitmeden ve en önemlisi Ada’nın bir an olsun mutsuz olmasına izin vermeden vedalaşıyoruz. Elbet istemezdik böyle olmasını. Kimse istemez. Ama insan. Ruh. Kalp. Ne olacağını bilemiyorsun. Oldu. Çok güzel sevdik biz birbirimizi. Ama evliliği beceremedik. Yola sadece sevgimizle devam edeceğiz. Uraz; Ada’nın babası, benim hayat ortağım. Ömürlük yol arkadaşıyız biz. Birbirimize olan sevgimiz ve saygımız ömürlük. Kolay bir süreç geçirmiyoruz inanın. Sizden tek ricam sessiz kalmayı tercih edecek olmamıza saygı duymanız. Üzerine konuşmak ancak bize ve kızımıza zarar verir. Bugüne kadar yolladığınız bütün güzel dilekler için minnettarım. Kalplerimiz bir. Canım ailem. Canım dostlarım. Canım Uraz. Canım kızım. Biz her zaman olduğu gibi kocaman bir aile olmaya devam edeceğiz. Teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz