Ana SayfaMagazinUraz Kaygılaroğlu'ndan ilk kez kilo açıklaması geldi. Uraz Kaygılaroğlu, "Kilolu insanlar aşık...

Uraz Kaygılaroğlu’ndan ilk kez kilo açıklaması geldi. Uraz Kaygılaroğlu, “Kilolu insanlar aşık olamaz mı?” dedi

Uraz Kaygılaroğlu'ndan ilk kez kilo açıklaması geldi. Uraz Kaygılaroğlu, "Kilolu insanlar aşık olamaz mı?" dedi. Uraz Kaygılaroğlu, Zorlu PSM kanalından seyircilerle buluşan "İbrahim Selim ile Bu Gece"nin bu haftaki konuğu oldu. Bomba açıklamalar ise haberimizde!

Uraz Kaygılaroğlu’ndan ilk kez kilo açıklaması geldi. Uraz Kaygılaroğlu, “Kilolu insanlar aşık olamaz mı?” dedi. Uraz Kaygılaroğlu, Zorlu PSM kanalından seyircilerle buluşan “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu oldu. Bomba açıklamalar ise haberimizde!

Uraz Kaygılaroğlu’ndan ilk kez kilo açıklaması geldi

URAZ Kaygılaroğlu, Zorlu PSM YouTube kanalından seyircilerle buluşan “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu oldu. Aile hayatının küçük yaştan itibaren kadınların yoğunlukta olduğu bir şekilde geçtiğini anlatan ünlü oyuncu, Tarık Akan ile ilgili hayalini paylaştı.

Yakışıklı ve başarılı oyuncu Kaygılaroğlu, konuya ilişkin “Bizim ailede iyi bir erkek figürü yoktu ne yazık ki, o yüzden hep kadınların arasında geçti çocukluluğum diyebilirim, halalarım, teyzelerim, babaannem, anneannem… Çocukken Tarık Akan’ın başrolde dayı olarak yer aldığı ‘Sevgili Dayım’ diye bir film vardı. O filmi izleyip ‘vay be böyle dayı yeğen ilişkileri de olabiliyormuş’ demek ki diye düşündüğümü hatırlıyorum. O zamanlar Tarık Akan’ın dayım olmasını bile istemiştim hatta.” diye konuştu.

“Kilolu oyunculara ne yazık ki sektörde şans verilmiyor”

Yaklaşık 70 kiloya yakın kilo veren Uraz Kaygılaroğlu, sektörün içerisinde yaşanan fiziksel ayrımcılıklardan duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Uraz Kaygılaroğlu “Kilolu oyunculara ne yazık ki sektörde şans verilmiyor. Belirli bir kilonun üzerindeysen başrol oyuncusunun en yakın arkadaşı olup onun yaşadığı aşka seyirci olmak ve imrenerek bakmaktan başka bir rol düşmüyor sana. Bu bana gerçekçi gelmiyor.” diye konuştu.

Uraza Kaygılaroğlu, hayatın çeşitlilikleriyle güzel olduğunu ve belirli bir kilonun üzerindeki insanların da aşık olabileceğini değindikten sonra, “Mesela bunu izleyemez miyiz biz? Mesela yurtdışında sektörün dinamiğinde böyle bir ayrımcılık yok. Ama ülkemizde ne yazık ki durum hala aynı” ifadelerini kullandı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri