Ana SayfaMagazinUsta sanatçı bağlamasını satıyor! Musa Eroğlu bağlamasını neden satıyor?

Usta sanatçı bağlamasını satıyor! Musa Eroğlu bağlamasını neden satıyor?

Usta sanatçı bağlamasını satıyor! Musa Eroğlu bağlamasını neden satıyor? Pandeminin faturası ağır oldu. Usta sanatçı Musa Eroğlu bağlamasını satışa çıkardı.

Usta sanatçı bağlamasını satıyor! Musa Eroğlu bağlamasını neden satıyor? Pandeminin faturası ağır oldu. Usta sanatçı Musa Eroğlu bağlamasını satışa çıkardı.

Usta sanatçı bağlamasını satıyor

Sahne emekçilerinin ekonomik olarak zor zamanlar geçirmesine ünlü sanatçılar kayıtsız kalmadı. Haluk Levent tarafından başlatılan Sahne emekçileri için dayanışma kampanyasına destek veren ilk isimler Aleyna Tilki ve Edis oldu. Aleyna Tilki ve Edis sahne kostümlerini satışa çıkararak kampanyaya destek oldu.
Bakanlar Kurulu’ndan yapılan açıklamada eğlence mekanlarının bir süre daha kapalı olacağı duyurulmuştu.

Yapılan bu açıklamaya bir çok ünlü tepki gösterdi. Kararı ideolojik bulan sanatçılar sosyal medya hesaplarında paylaştıkları videoda müzik aletlerinin tellerini keserek kararı protesto etti.

Musa Eroğlu bağlamasını neden satıyor

Haluk Levent’in başlattığı kampanyaya usta sanatçı Musa Eroğlu bağlamasını satışa çıkararak destek oldu. Sosyal medya hesabından bağlamanın satışa çıkarıldığını duyuran Haluk Levent, satışlardan elde edilecek gelirle pandemi şartlarından olumsuz etkilenen müzisyenlere destek olunacağını açıkladı.

Efsane grup Kurtalan Ekspres’in bas gitaristi Ahmet Güvenç de yıllardır sahnelerde elinden düşürmediği bas gitarını kampanyaya destek için satışa çıkardığını duyurdu.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri