Ana SayfaMagazinUyanış Büyük Selçuklu 30. Bölüm fragmanı izle! Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm...

Uyanış Büyük Selçuklu 30. Bölüm fragmanı izle! Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı izle

Uyanış Büyük Selçuklu 30. Bölüm fragmanı izle. Her hafta pazartesi günleri, TRT 1’de ekrana gelen Uyanış Büyük Selçuklu dizisi bu akşam 29. Bölümü ile ekrana geldi. Yönetmenliğini Sedat İnci'nin yaptığı dizi bu akşamki bölümü ile de sevenlerinden tam not aldı. Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı izle.

Uyanış Büyük Selçuklu 30. Bölüm fragmanı izle. Her hafta pazartesi günleri, TRT 1’de ekrana gelen Uyanış Büyük Selçuklu dizisi bu akşam 29. Bölümü ile ekrana geldi. Yönetmenliğini Sedat İnci’nin yaptığı dizi bu akşamki bölümü ile de sevenlerinden tam not aldı. Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı izle.

Uyanış Büyük Selçuklu 30. Bölüm fragmanı izle

Serdar Özönalan tarafından kaleme alınan tarih ve kurgu türündeki dizi, yayınlanmaya başladığı günden itibaren reyting sıralamasında en üst sırada yer alıyor. Büyük bir ilgi ve beğeniyle takip edilen Uyanış Büyük Selçuklu dizisi bu akşamki bölümü ile de sevenlerini oldukça mutlu etti.

Sencer ile Tapar, kılık değiştirmiş ve Şelemzar’a girmeyi başarmıştı. Surların içinde operasyona devam edip Şelemzar’ın kapısını Melikşah’ın ordusuna açmayı başarmıştı. Fakat görünürde ne Melikşah ne de ordusu gelmişti Şelemzar önlerine! Sencer, Tapar ve Alplar o an ölümcül bir cenderenin içine sürüklendiklerini fark etmişler ve etrafları Batıni fedailerince kuşatılmıştı. Sencer, Tapar ve Alplar bu ölüm çıkmazından nasıl kurtulacaklardır?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri