Ana SayfaMagazinUyanış Büyük Selçuklu Sencer sevgilisi kim? Ekin Koç ile Melisa Döngel aşk...

Uyanış Büyük Selçuklu Sencer sevgilisi kim? Ekin Koç ile Melisa Döngel aşk yaşıyor

Uyanış Büyük Selçuklu Sencer sevgilisi kim? Ekin Koç ile Melisa Döngel aşk yaşıyor! Sen Çal Kapımı oyuncusu Melisa Döngel ile Ekin Koç'un aşk yaşadığı haberleri magazin gündemini sarstı. Detaylar haberimizde.

Uyanış Büyük Selçuklu Sencer sevgilisi kim? Ekin Koç ile Melisa Döngel aşk yaşıyor! Sen Çal Kapımı oyuncusu Melisa Döngel ile Ekin Koç’un aşk yaşadığı haberleri magazin gündemini sarstı. Detaylar haberimizde.

Uyanış Büyük Selçuklu Sencer sevgilisi kim

Sen Çal Kapımı dizisinin fenomen ismi Melisa Döngel’in aşk yaşadığı isim öğrenilnce magazini salladı. Son günlerde adı Şeyma Subaşı’nın eski sevgilisi Guido Senia ile anılan Melisa Döngel, sağ gösterip sol vurdu. Melisa Döngel, ‘Uyanış Büyük Selçuklu’nun Sencer’i Ekin Koç ile aşk yaşıyor.

Döngel, “Sevgili olarak benim vaktim var ama bana vakit ayıran yok. Herkesin sevgilisi var, benim yok. Boşum. Flörtüm de yok şaşırıyorum” diyerek Guido Senia iddiasını yalanlamıştı.

Magazin D’den Fırat Toraman’ın haberine göre; Son olarak ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinde rol alan Melisa Döngel, gönlünü meslektaşı Ekin Koç’a kaptırdı.

Melisa Döngel’in adı Şeyma Subaşı’nın eski aşkı Guido Senia ile aşk dedikodularına karışmıştı. İkilinin, ilişkilerini şimdilik gizlediği ancak yakın dostlarına mutlu olduklarını söyledikleri öğrenildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri