Ana SayfaTürkiyeVali Osman Bilgin, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı!

Vali Osman Bilgin, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı!

Kırklareli Valisi Osman Bilgin, sosyal medya hesabı üzerinden yeni yıl kutlaması yaptı. Bilgin, yeni yılın tüm dünyaya sevgi, barış, ve huzur getirmesi dileğinde bulundu. 

Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Kırklareli halkının yeni yılını kutladı. Bilgin, ” 2018 yılı insanlık alemi için huzurlu bir yıl olmadı. Savaş ve kıyımlar,  doğal afetler ve ekonomik krizler gibi olumsuzluklar yaşandı. Yeni yılın 
 aziz milletimize ve tüm dünya milletlerine sağlık, esenlik, barış ve kardeşlik getirmesini diler, yeni yılınızı en içten duygularımla kutlarım.” şeklinde paylaşım yaptı.

Kırklareli Valisi Osman Bilgin, ile ilgili görsel sonucu

Bilgin, mesajında, herkesin yepyeni umutlarla da yeni bir yıla daha “merhaba” demenin heyecanı içinde olduğunu belirtti.

Her yeni yılın geçmişin muhasebesini yaparak, elde edilen birikim ve tecrübeyle ülkenin kalkınması ve gelişmesi, halkın birliği, beraberliği ve huzuru için yapılacak çalışmaları yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini dile getiren Bilgin, şunları kaydetti:

“Hepinizin bildiği gibi 2018 yılı insanlık alemi için huzurlu bir yıl olmadı. Komşu ülkelerdeki savaş ve kıyımlar, dünyanın çeşitli yerlerinde doğal afetler ve ekonomik krizler gibi olumsuzluklar yaşandı. 2019 yılının dünyada barışın hakim olduğu, kardeşlik, dostluk ve dayanışma duygularının egemen olduğu bir yıl olmasını diliyorum. 2019 yılının, hizmet etmekten onur duyduğum Kırklareli halkına, kamu vazifelerini icra etmekte olan bütün mesai arkadaşlarıma, aziz milletimize ve tüm dünya milletlerine sağlık, esenlik, barış ve kardeşlik getirmesini diler, yeni yılınızı en içten duygularımla kutlarım.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz