Ana SayfaTürkiyeVedat Milor Melis Alphan tweetiyle hem güldürdü hem düşündürdü

Vedat Milor Melis Alphan tweetiyle hem güldürdü hem düşündürdü

Vedat Milor Melis Alphan tweetiyle bu kez hem güldürdü hem düşündürdü.

Ünlü gurme Vedat Milor, pandemi nedeniyle tatil uyarısı yaptıktan sonra soluğu Bodrum’da alan Melis Alphan ile dalga mı geçti?

Koronavirüs salgını nedeniyle vatandaşlara ‘Tatile gitmeyin’ uyarılarında bulunan gazeteci Melis Alphan Bodrum’a tatile gidince hedef oldu. Sosyal medya hesabını aktif kullanan gurme Vedat Milor ise Alphan’ın bu hareketini tiye aldı.

Gazeteci Alphan, “Salgın sıfırlanmadan oteller açılsa, seyahat izni verilse dahi, tatile giden insanların COVİD19’a yakalanması halinde o bölgedeki hastanelerin kapasitesi zorlanabilir. Bu açıkcası, tatil yörelerinde yaşayan yerel halka da haksızlık. Bir yaz tatil yapmamak çok mu zor?” ifadeleriyle, insanların tatile gitmemesini istemişti.

Aradan bir süre geçti, sıcaklıklar iyice yükseldi. Tatile gitmeyin diyen Melis Alphan, Bodrum’da denizin ve güneşin keyfini çıkardı.

Alphan’ın bu tutarsızlığı kimi kesimler tarafından eleştirilirken, kimileri de bu durumu diye aldı.

Sadece bana kalmasını hayal ediyordum

Ünlü gurme Vedat Milor da Twitter hesabından yaptığı paylaşımda isim vermeden Alphan ile dalga geçti.

“Utandıran itiraf: Salgın döneminde kesinlikle tatile çıkmayın dediğimde aslında plajların sadece bana kalmasını hayal ediyordum.” diyen Milor, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bazen doluluk olduğu için favori restoranlarını yazmamı istemeyen okuyucularım gibiyim aslında.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,698TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri