Ana SayfaTürkiyeVedat Milor'dan kokain esprisi: Pudra şekerinin burundan tüketilebildiğini bilmiyordum

Vedat Milor’dan kokain esprisi: Pudra şekerinin burundan tüketilebildiğini bilmiyordum

Ünlü lokanta eleştirmeni Vedat Milor da Kürşat Ayvatoğlu üzerinden yürüyen kokain tartışmalarına kayıtsız kalamadı. Milor, "Pudra şekerinin burundan tüketilebildiğini bilmiyordum" dedi.

Ünlü lokanta eleştirmeni Vedat Milor da Kürşat Ayvatoğlu üzerinden yürüyen kokain tartışmalarına kayıtsız kalamadı. Milor, “Pudra şekerinin burundan tüketilebildiğini bilmiyordum” dedi.

Arabasında kokain kullanırken görüntüleri basına sızdırılan Kürşat Ayvatoğlu gözaltına alınmış ancak “O pudra şekeriydi” açıklamasıyla serbest kalmıştı. Ayvatoğlu’nun yalan söylediği o an arabada bulunan arkadaşlarının ifadeleriyle ortaya çıktı.

Kokain ile görüntüleri ortaya çıkan Kürşat Ayvatoğlu, ifadesinde, “Kokain değil pudra şekeriydi” dedi. Vedat Milor bir gönderme yaparak, “Pudra şekerinin burundan tüketilebildiğini bilmiyordum” ifadesini kullandı.

Vedat Milor’dan kokain esprisi

Sosyal medyada yayılan görüntüleri nedeniyle uyuşturucu kullanmakla suçlanan AKP merkezin görevlilerinden Kürşat Ayvatoğlu’nun adli kontrol şartı ile serbest bırakılmasının ve ifadesinin ortaya çıkmasının ardından sosyal medyadan birçok mesaj paylaşıldı. İfadesinde, “Kokain değil pudra şekeriydi” diyen Ayvatoğlu’na bir yorum da Vedat Milor’dan geldi.

Yemek yazarı Vedat Milor, konuyla ilgili yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

“Utandıran itiraf: 40 senedir yemekle içli dışlı olmama rağmen pudra şekerinin burundan tüketilebildiğini bilmiyordum. Restoran eleştirmenliğinde eksilerim birikmeye ve artılarımın önüne geçmeye başladı.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri