Ana SayfaDünyaVeliaht Prens Selman ile Putin'in abartılı tokalaşması G20'ye damga vurdu

Veliaht Prens Selman ile Putin’in abartılı tokalaşması G20’ye damga vurdu

Arjantin’in Buenos Aires kentinde düzenlenen G20 zirvesine Suudi Veliaht Prens Selman ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in kucaklaşmaları ve gülüşmeleri damga vurdu.

Arjantin’deki G20 zirvesi dünyanın önde gelen liderlerini bir araya getirdi. Liderler zirvesinde çekilen aile fotoğrafının ardından devletlerin en üst düzeydeki temsilcileri liderler toplantısında bir araya geldi.

Arjantin’de düzenlenen G20 liderler zirvesinde devlet başkanları aile fotoğrafı için bir araya geldi.

Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın İstanbul’daki konsoloslukta öldürülmesiyle ilgili soru işaretlerinin üzerinde toplandığı Veliaht Prens Selma’nın Rusya Devlet Başkanı Putin ile aşırı samimiyeti ve hem gösteriş hem de mesajlar içeren abartılı tokalaşması G20 zirvesinin çokça konuşulan olaylarından biri oldu.

Prens Selman kaldığı lüks oteli terk ederek Suudi Arabistan Konsolosluğu’na yerleşti. Olay İnsan Hakları İzleme Örgütü’nün Arjantin medyasına dayandığı bilgilerle ortaya çıktı.

Prens Selman’a Arjantin’de Cemal Kaşıkçı soruşturması

Öte yandan Selman’ın Putin ile tokalaşmasından saatler sonra Arjantinli savcıların Cemal Kaşıkçı cinayeti ile ilgili Selman hakkında soruşturma açtığı öğrenildi. Suudi Veliaht Prensi Selman’ın soruşturma nedeniyle otelinden apar topar Arjantin’deki Suudi Arabistan Konsolosluğuna gittiği öğrenildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz