Ana SayfaTürkiyeVer gazı Muharrem’e! AK Partili Turan: İnce’nin CHP kurultayı boyunca sadece Yalova...

Ver gazı Muharrem’e! AK Partili Turan: İnce’nin CHP kurultayı boyunca sadece Yalova delegesi muamelesi görmesi bizleri bile üzdü

CHP’den ayrılarak yeni parti kurma hazırlığında olan Muharrem İnce hakkında bir açıklama da AK Partili Bülent Turan’dan geldi. Turan, “ Bir cumhurbaşkanı adayının, CHP Kurultayı boyunca Yalova delegesi muamelesi görmesi bizleri bile üzdü” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik, “CHP’yi de adete bir çöküşün eşiğine getirdi” derken, CHP’nin 24 Haziran seçimindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce için “Bir cumhurbaşkanı adayının, kurultay boyunca sadece Yalova delegesi muamelesi görmesi bizleri bile üzdü” ifadesini kullandı.

Turan, Çan’da gazetecilere yaptığı açıklamada, Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP’yi SSK’daki mantığıyla yönettiğini iddia etti. Turan, “Oldu bittiye getirilen bir kongrede tek adamlık, muhaliflere tahammülsüzlük, baskı, cumhurbaşkanı adaylarına yapılan muamele tam bir aymazlık örneği” ifadesini kullanarak Muharrem İnce için, “Bir cumhurbaşkanı adayının, kurultay boyunca sadece Yalova delegesi muamelesi görmesi bizleri bile üzdü” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri