Ana SayfaTeknolojiViral Application FaceApp! İşte fotoğraflarınız çok yaşlı veya genç gösteren uygulama

Viral Application FaceApp! İşte fotoğraflarınız çok yaşlı veya genç gösteren uygulama

FaceApp uygulaması aslında birkaç yıl önce viraldi. Şimdi yüz fotoğraf düzenleme uygulaması yaşlı ve genç etkileriyle geri viral.

Yüzlerinin fotoğraflarını eski görünümlü ya da tam tersi olarak gönderen arkadaşlarınızla kalabalık sosyal medya görüyorsanız, bunlar FaceApp viral uygulamasının etkileridir.

TechCrunch sayfasından Çarşamba (07/17/2019) tarihinde bildirildiği üzere, bu uygulama aslında iki yıl önce viral olmuştur. Ancak, bu sefer fotoğraf editörü uygulaması eski veya genç efektli bir algoritmaya sahip ve daha önce viral olandan daha iyi bir düzenleme içermektedir .

FaceApp nasıl kullanılır?

Bu yöntem oldukça kolaydır. Aşağıdaki adımları izleyiniz.

FaceApp’ı Android’deki Google Play Store’dan veya iOS / iPhone’daki Apple App Store’dan indirin. Ardından FaceApp uygulamasını açın ve basit bir ara yüz butonu göreceksiniz. Yalnızca arkadaki kameraya geçirilebilse de, yalnızca selfie’i hedefleyen bir ekran bulunmaktadır. Ayrıca FaceApp uygulamasındaki doğrudan kameradan fotoğrafları hedefleyebilir veya galeride depolanan fotoğrafları da seçebilirsiniz. FaceApp, galerideki fotoğrafları yüz fotoğrafı ve tüm fotoğraf olmak üzere iki bölüme ayırır: Düzenlenecek fotoğrafı belirledikten sonra, FaceApp düzenleme seçeneklerini getirir. Aynı anda iki fotoğrafınızı düzenlemek için “ikileden” veya aynı anda dört fotoğrafı düzenlemek için “kolajdan” verilen çeşitli seçenekler vardır: Fotoğrafa boyanabilen yüz sürümleri ince gülümsemeler, büyük gülümsemeler, yaşlı, genç, erkek ve kadınlar gibi bölümlerde yer almaktadır. Ayrıca cildinizi “kıvılcım” seçeneğiyle de parlatabilirsiniz.

Bu kolay mı? Bunu yapmak istiyor musun? Eğer öyleyse, iyi şanslar!

HABER: Devrim Aktürk 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz