Ana SayfaMagazinYağmur Sarnıç Seren Serengil'e ne dedi? Yağmur Sarnıç Seren Serengil'e ağza alınmayacak...

Yağmur Sarnıç Seren Serengil’e ne dedi? Yağmur Sarnıç Seren Serengil’e ağza alınmayacak hakaretler etti

Yağmur Sarnıç Seren Serengil'e ne dedi? Yağmur Sarnıç Seren Serengil'e ağza alınmayacak hakaretler etti. Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç, sunucu ve şarkıcı Seren Serengil'in özel bölgesi ile ilgili şoke eden ifadeler kullandı. Detaylar haberimizde.

Yağmur Sarnıç Seren Serengil’e ne dedi? Yağmur Sarnıç Seren Serengil’e ağza alınmayacak hakaretler etti. Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç, sunucu ve şarkıcı Seren Serengil’in özel bölgesi ile ilgili şoke eden ifadeler kullandı. Detaylar haberimizde.

Yağmur Sarnıç Seren Serengil’e ne dedi?

Eski futbolcu Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç’ın gündeminde yine Seren Serengil vardı. Yağmur Sarnıç bu sefer Seren Serengil’e hakaret içerikli bir paylaşım yaparak sosyal medyayı salladı. Yağmur Sarnıç, yaptığı paylaşım ile herkesi şoke etti.

Seren Serengil’in vajinasıyla ilgili ağza alınmayacak hakaretler eden Sarnıç bununla da kalmadı Seren Serengil’in bir fotoğrafından bilgini bölgesi kısmını paylaşarak “Fazla kullanılmış sarkmış” notunu düştü.

Yağmur Sarnıç’ın, sunucu ve şarkıcı Seren Serengil’i hedef alarak “Millete b*k atana kadar kendine bak önce moruk” sözleri ile şoke etmişti. Seren Serengil’in hayranları bu paylaşımdan sonra Sarnıç’ı Instagram’a şikayet etti.

Çirkin paylaşımıyla tepki çeken Yağmur Sarnıç, bu sefer sınırları zorlayan ve çirkin ithamların bol olduğu paylaşım ile eleştiri oklarını Serengil’e çevirdi. Daha önce Seren Serengil ile davalık olan Yağmur Sarnıç, Seren Serengil’in vajinasıyla ilgili ağza alınmayacak hakaretler etti. “Fazla kullanılmış, sarkmış. Tabi 50 yılda birçok kez yiyince normal anlıyorum. Bacak aran çok kötü. Bin tane olsa birini buna değdirmem. Dikkat et tren kaçmasın içine.” diye yazan Sarnıç, takipçileri tarafından eleştirildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri