Ana SayfaTürkiyeİftiraya doymadılar! Yalancı En Son Haber'e Gelecek Partisi'nden Emevi Camii yanıtı

İftiraya doymadılar! Yalancı En Son Haber’e Gelecek Partisi’nden Emevi Camii yanıtı

Pelikan medyası bayram günü dahi iftira atmaktan geri durmuyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yıllar önce sarf ettiği “Selahattin Eyyubi’nin kabrinde Fatiha okuyacak, Emevi Camii’nde de namazımızı kılacağız” sözlerini Davutoğlu’nun üzerine bırakma çalışmaları devam ediyor.

Daha önce defalarca Erdoğan’a ait olduğu kanıtlanan bu sözler, bugün Suriye’nin zalim lideri Esad’ın Şam’da bulunan Emevi Camii’nde bayram namazı kılmasıyla tekrar gündeme geldi.

İktidara yakınlığıyla bilinen En Son Haber adlı internet sitesi, bayram günü utanmadan bu sözlerin Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’na ait olduğunu öne sürdü.

Söz konusu site, Beşşar Esad’ın kıldığı namazı “Ahmet Hoca iyi bak, Emevi Camii’nde namaz kılan kim?” şeklinde servis etmesi, Gelecek Partisi tarafında tepkilere neden oldu.

Esad, Ramazan Bayramı namazını Emevi Camii'nde kıldı

Abdullah Başcı: Utanmıyor musunuz?

En Son Haber’in yalan paylaşımına Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başcı’dan sert tepki geldi.

Başcı, “Bu konuşmayı yapanın kim olduğunu çok iyi biliyorsun” ifadelerini kullandığı paylaşımında şunları söyledi:

“Ensonhaber, milletin gözünün içine baka baka yalan haber yaparken utanmıyor musun? Hâlâ bel altı nasıl vururum derdindesin. Bu konuşmayı yapanın Kim olduğunu çok iyi biliyorsun. Hala Davutoğlu diyorsun. Esad, Ramazan Bayramı namazını Emevi Camii’nde kıldı”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri