Ana SayfaTürkiyeYalanlarında boğulacaksın Serhat Albayrak! İşte Pelikancı Sabah gazetesinin Davutoğlu'na son alçaklığı

Yalanlarında boğulacaksın Serhat Albayrak! İşte Pelikancı Sabah gazetesinin Davutoğlu’na son alçaklığı

Sabah gazetesi “Ahmet Davutoğlu’ndan Diyarbakır’da evlat nöbetindeki babaya skandal hareket” başlığıyla akşam saatlerinde alçakça bir algı operasyonuna girişti. Ancak Ufuk Karcı kısa sürede bu kalleş operasyonu ters yüz etti.

Davutoğlu, Diyarbakır ziyaretinde evlatları kaçırılan ailelerin HDP önündeki nöbetlerine destek oldu. Ancak Sabah gazetesi baştan aşağı yalan ve çarpıtma bilgilerle Davutoğlu’nu karalamayı seçti.

Sabah gazetesi, Hüseyin Kaçar imzasıyla yayınlanan operasyonel haberinde, HDP binası önünde evlat nöbeti tutan acılı anne babaları Davutoğlu’na karşı kışkırtmaya çalıştı. Baştan aşağı uydurma ifadelerle dolu haberde Davutoğlu’nun acılı bir babaya “Siz de çocuğunuza sahip çıksaydınız” dediğini iddia etti.

Gelecek Partisi Genel Başkan Basın Müşaviri Ufuk Karcı, Sabah gazetesinin o haberini şu sözlerle yalanladı:

Siz yalancısınız, siz alçaksınız! Siz gazeteciliğin yüz karasısınız. Kendi haberinizdeki görüntüyü izlemekten acizsiniz! Görüntülerde o cümle yok! Çünkü sayın Davutoğlu’nun öyle bir sözü yok! Yalanlarınızda boğulacaksınız ve yargı önünde yalanlarınızın hesabını vereceksiniz!

İşte Ahmet Davutoğlu’nun Diyarbakır ziyaretinden kısa bir kesit.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri