Ana SayfaTürkiyeYalıkavak Marina'dan Mehmet Ağar açıklaması!

Yalıkavak Marina’dan Mehmet Ağar açıklaması!

Yalıkavak Marina gündemi sarsan iddialar sonrası bir açıklama yaptı

Bodrum Yalıkavak Marina’daki görevine son verildiği öne sürülen Mehmet Ağar, “Bu olaylar başladığı anda, ayrılmak istediğimi ifade etmiştim. Ameliyat olunca biraz beklemişler, anlaşılan” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Yalıkavak Marina da iddialar sonrası bir açıklama yaparak Mehmet Ağar’ın görevinden ayrıldığını açıkladı.

Sedat Peker’in yayınladığı videolarda adı geçen eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’ın, Bodrum Marina’daki görevine son verildiği iddia edildi.

Ağar’ın, ameliyat olduktan sonra Bodrum’dan ayrıldığı ve İstanbul’da dinlenmeye çekildiği öğrenildi.

Ağar, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Zor bir ameliyat geçirdim, sağlığımı düşünüyorum. Yönetim Kurulu ne yaptı? Bilmiyorum zaten ayrılmak niyetindeydim. Ameliyat olduktan sonra İstanbul’daki evimde dinlenmeye çekildim. Benim Bodrum’da ne işim var? Hastaneden yeni çıktım evdeyim. Ben, bu olaylar başladığı anda Yönetim Kurulu Başkanlığı’ndan ayrılmak istediğimi ifade ettim. Onlar belki bu hastalık dolayısıyla bir jest yaptılar bana. Bugüne kadar bekletmişlerdir. Ama konular çıktığı anda ‘herkes rahatlasın’ diye bir dilekçe vermiştim, kapatsınlar diye konuyu. Yani ayrılmak istediğimi 10-15 gün evvel önce beyan etmiştim, ben. Ne yaptılar bilmiyorum. İşin doğrusu ilgilenecek vaktim de yok.”

İddiaların ardından Yalıkavak Marina da bir açıklama yaparak Ağar’ın ayrıldığını duyurdu. Marinadan yapılan açıklamada “Şirketimiz yönetim kurulu başkanı Mehmet Ağar 17.05.2021’de görevinden ayrılma isteğini bildirdi. Sayın Ağar sağlık sorunları gerekçesiyle işlem yapmayı erteledik. Bu vesileyle Sayın Ağar’ın görevinden ayrıldığını kamuoyuyla paylaşıyoruz.” denildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri