Ana SayfaMagazinYalın'ın Cornetto şarkısı yayınlandı! Reklam filmindeki süpriz isim kim?

Yalın’ın Cornetto şarkısı yayınlandı! Reklam filmindeki süpriz isim kim?

Yalın'ın Cornetto şarkısı yayınlandı! Reklam filmindeki süpriz isim kim? Yaz aylarının habercisi Yalın 6 yıl aradan sonra tekrar Cornetto ile bir araya geldi. Merakla beklenen o reklam yayınlandı. Reklamda süpriz bir oynadı.

Yalın’ın Cornetto şarkısı yayınlandı! Reklam filmindeki süpriz isim kim? Yaz aylarının habercisi Yalın 6 yıl aradan sonra tekrar Cornetto ile bir araya geldi. Merakla beklenen o reklam yayınlandı. Reklamda süpriz bir oynadı.

Yalın’ın Cornetto şarkısı yayınlandı

Cornetto bir döneme damgasını vuran, Yalın ile özdeşleşen reklamlarına geri döndü. İşbirliği haberinin açıklanmasının ardından merakla beklenen reklam bugün yayınlandı. Kısa sürede büyük beğeni toplayan paylaşıma “Yalın Cornetto’ya şarkı yaptıysa  yaz gelmiş demek ki” yorumları yapıldı.

Yalın ile yollarını ayıran Cornetto 6 yıl içinde Aleyna Tilki, Edis, Kenan Doğulu, Güliz Ayla gibi önemli bir çok isimle çalıştı. Bu yıllarda yaınlanan reklamların hiç biri Yalın etkisi yaratmayınca Cornetto Yalın ile tekrar bir araya gelme kararı aldı.

Reklam filmindeki süpriz isim kim

Her sene farklı bir slogan ile yayınlanan reklam bu sene  “Cornetto ile Aş Klişeleri Gül Aşka” sloganıyla yayınlandı. Reklamda süpriz bir ismin olduğu duyurulmuştu. O süpriz ismin kim olduğuna dair bir çok isim anıldı. Reklamın yayınlanmasıyla birlikte o ismin kim olduğu da ortaya çıktı. Afra Saraçoğlu reklamın esas kızı olarak izleyici karşısına çıktı.

Yalın’ın reklam filmi için yazdığı ‘Yaz Gülü’ şarkısına çekilen dondurma reklamı Cornetto’nun resmi hesabından yayınlandı. Reklam filmi, yayınlandığı ilk bir saat içerisinde 76 bin görüntüleme sayısına ulaştı.  İşte o çok beğenilen şarkının sözleri:

Bir şarkıyla umut Bir sözünle hayat tazeleniyorsa Durmayan koşan Aşka engel koymayan kazanıyorsa!

Senin yerin benim yanımsa İlk adımı ah kim atıyorsa atsın Bir zahmet aşsın duvarları

Kavuşsak mı bir yaz günü Düşsem düşsem yoluna Çıkıp da gelsen mi yaz gülü Boynunda boncuklarınla

Gül aşka, güzelliğin başka Gülüşün doğsun sabahıma

Bir şarkıyla umut Bir sözünle hayat tazeleniyorsa Saatin her dakikası Aklın sende kalması uyutmuyorsa Senin yerin benim yanımsa İlk adımı ah kim atıyorsa atsın Yeter ki aşsın duvarları

Kavuşsak mı bir yaz günü Düşsem düşsem yoluna Çıkıp da gelsen mi yaz gülü Boynunda boncuklarınla

Gül aşka, güzelliğin başka Gülüşün doğsun sabahıma

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri