Ana SayfaMagazinYaprak Dökümü Oğuz'dan şaşırtan Sedat Peker paylaşımı! Tolga Karel neden Sedat Peker'i...

Yaprak Dökümü Oğuz’dan şaşırtan Sedat Peker paylaşımı! Tolga Karel neden Sedat Peker’i paylaştı?

Yaprak Dökümü Oğuz'dan şaşırtan Sedat Peker paylaşımı! Tolga Karel neden Sedat Peker'i paylaştı? Yaprak Dökümü Oğuz'un Sedat Peker paylaşımı çok şaşırttı. Ünlü oyuncu organize suç örgütü lideri Sedat Peker ile olan fotoğrafını paylaştı

Yaprak Dökümü Oğuz’dan şaşırtan Sedat Peker paylaşımı! Tolga Karel neden Sedat Peker’i paylaştı? Yaprak Dökümü Oğuz’un Sedat Peker paylaşımı çok şaşırttı. Ünlü oyuncu organize suç örgütü lideri Sedat Peker ile olan fotoğrafını paylaştı

Yaprak Dökümü Oğuz’dan şaşırtan Sedat Peker paylaşımı

Yaprak Dökümü dizisiyle tanınan Tolga Karel, oyunculuğu bırakıp Amerika’da tır şoförlüğü yapmaya başlamıştı. Bu radikal kararıyla çok konuşulan Karel, bu kez ilginç Sedat Peker çıkışıyla konuşuluyor.

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan dönemin en iyi dizilerinden olan Yaprak Dökümü’nde Oğuz karekterini oynayan Tolga Karel şaşırtan bir paylaşımda bulundu. Amerika’ya yerleşen ve uzun süredir orada yaşayan oyuncu sosyal medya hesabından organize suç örgütü olan Sedat Peker’le çekilmiş fotoğrafını “Sedat Peker adamdır” notuyla paylaştı. Ünlüler organize suç örgütü soruşturması kapsamında aranan Sedat Peker ile fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından silmeye başladı. Bu duruma sinirlenen Tolga Karel, birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaşarak Sedat Peker’e sahip çıktı.

Tolga Karel neden Sedat Peker’i paylaştı

Tolga Karel, “Daha düne kadar kol kola gezen sözde sanatçılar Sedat Abiyle çekilen fotoğrafları siliyormuş. Adetim değildir ama ben de bir fotoğraf koyayım dedim” ifadelerini kullandı.

Gelen tepkilere cevap olarak paylaşımlarına devam eden ünlü oyuncu “En acısı da yahu bu adam daha dün cezaevinden özel izinle çıkarılmadı mı? Düğünlerinize, derneklerinize çağırıp en önde fotoğraf çekmek için yarışmadınız mı? Mitingler yaptığından meydanları hınca hınç dolduran kimdi? Hani beklediğin bir şey değil ama bir parça delikanlı olun.” dedi.

Ünlü oyuncu gelen tepkilere “Kurt kocayınca köpeklerin maskarası olur derdi dedem ama unutmamak lazım bir gün gelir sahne değişir. Başka kişiler bu kaypak k**** anlayışın aynısı ile karşılaşır. Bunu da tarihe not düşelim.”  şeklinde cevap verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri