Ana SayfaMagazinYasak Elma Halit Can yeni hali? Burak Ali Özkan kimdir?

Yasak Elma Halit Can yeni hali? Burak Ali Özkan kimdir?

Yasak Elma Halit Can yeni hali? Burak Ali Özkan kimdir? Çocuk oyuncu rol aldığı diziler ile dikkat çeken isimlerden oldu. Bu sefer Burak Ali Özcan, Yasak Elma'da Halit Can'ın büyümüş hali olarak karşımıza çıkıyor. Detaylar haberimizde.

Yasak Elma Halit Can yeni hali? Burak Ali Özkan kimdir? Çocuk oyuncu rol aldığı diziler ile dikkat çeken isimlerden oldu. Bu sefer Burak Ali Özcan, Yasak Elma’da Halit Can’ın büyümüş hali olarak karşımıza çıkıyor. Detaylar haberimizde.

Yasak Elma Halit Can yeni hali?

Fox TV ekranında izleyiciler ile buluşan Yasak Elma dizisinde 103 bölüm geride kaldı. Dizinin dün akşam ekrana gelen 103. bölümünde önemli gelişmeler yaşandı ve bazı konular merak edildi.

Yıldız’ın bir önceki bölümde çıkan yangından sonra 5 yıl boyunca komada kaldığı ve bu süreçte çok şeyin değiştiği görüldü. Dizinin hikayesi birden bire değişime uğradı. Yasak Elma hayranları da hayretle bu değişimleri izledi. Özellikle de Hasan Ali Kuyucu’nun sahilde dürümcü olması üstüne de Şahika’nın değişen imajı izleyen herkesi şaşırttı.

Ayrıca Yıldız için bu 5 yıllık zaman atlaması Halit Can’ı ve evliliğini kaybetmesine yol açmış oldu. Yeni Halit Can’a ise izleyicilerin gözü Hekimoğlu dizisinden alışık.

Kanal D ekranında yayınlanan Hekimoğlu dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Burak Ali Özkan, Yasak Elma dizisinde yeni Halit Can olarak ekranda boy gösterdi.

Burak Ali Özkan kimdir?

Burak Ali Özkan’ı daha önce Çocuk dizisinde izlemiştik. Layla Şirin Ajansın oyuncusu olan Burak Ali Özkan 2013 doğumludur ve 2021 yılı itibari ile 8 yaşının içindedir. Kumral saçlı olan Burak Ali Özkan 2021 de Hekimoğlu dizisinde de konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Ziraat Katılım Reklam, bingo ve İstikbal gibi markaların reklamlarında da boy gösteren yetenekli çocuk oyuncu Burak Ali Özkan, geleceğin yıldız oyuncuları arasında gösterilmektedir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri