Ana SayfaTürkiyeYaşlı kurt yeni parti ve Ahmet Davutoğlu haberlerini büyük merakla takip ediyor

Yaşlı kurt yeni parti ve Ahmet Davutoğlu haberlerini büyük merakla takip ediyor

Türkiye’nin bütün o ağır siyasi gündeminin arasında kaynayıp gitti Mehmet Barlas’ın yazısı. Yaşlı kurt Mehmet Barlas’ın gözü kuşağı Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı yeni partide anlaşılan. Abdullah Gül ve Ali Babacan’ı da yakından takip ediyor anlaşılan. Barlas, Fehmi Koru’nun TV5 ekranlarında yeni parti ve Davutoğlu hakkındaki sözlerine köşesinde geniş yer verdi.

Mehmet Barlas’ın yeni parti ve Davutoğlu merakı

Sabah yazarı Mehmet Barlas 3 Mayıs Cuma günü kaleme aldığı başyazısında Fehmi Koru’nun açıklamalıdan geniş geniş yer verdi.

Fehmi koru geçen hafta TV 5 ekranlarına konuk olmuş, gazeteci Mustafa Yılmaz’ın Kulis Ankara programında kurulacak yeni parti ile ilgili soruları yanıtlamıştı.

Mehmet Barlas’ın kurulacak yeni parti ve Ahmet Davutoğlu konusunda ne kadar büyük heyecan duyduğu, konu hakkında yazdığı yazıyla ortaya çıktı:

Fehmi Koru konuştu
Siyaset dünyasının bir diğer cevap bekleyensorusu ise, bazı eski AK Partililerinparti kurup kurmayacaklarına ilişkindir.
TV 5’de yayınlanan ve gazeteci Mustafa Yılmaz’ın sunduğu “Kulis Ankara” programına konuk olan gazeteci Fehmi Koru bu konuda Ahmet Davutoğlu’nun ayrı, Ali Babacan’ın ayrı parti kuracaklarını, Abdullah Gül’ün de birikimi ve tecrübesiyle Babacan’ın yanında yer alacağını söyledi. Fehmi Koru şöyle konuştu:

Gül ve Babacan
“-Herhalde önümüzdeki günlerde,eğer içeriye çok fazla el atılmışsa,AK Parti içerisine, orada başkahomurtuların dışarıya yansıyabileceğinidüşünüyorum; ama ben,Ahmet Davutoğlu’nu, o beklenenpartinin kurucusu olarak görmüyorum.”
“Yani başka sürpriz bir çalışmamı var?” sorusu üzerine de Koru,”Zaten bu biliniyor. Bazı isimlerde telâffuz ediliyor zaten. Herkeszaten konuşuyor bu isimleri. İşteAbdullah Gül’ün ismi geçiyor, AliBabacan’ın ismi geçiyor” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz