Ana SayfaMagazinYasmin Erbil ile Can Korkmaz sevgili mi? İkilinin gizli aşkı ortaya çıktı

Yasmin Erbil ile Can Korkmaz sevgili mi? İkilinin gizli aşkı ortaya çıktı

Yasmin Erbil ile Can Korkmaz sevgili mi? İkilinin gizli aşkı ortaya çıktı! Mehmet Ali Erbil'in kızı ile basketbolcu Can Korkmaz çifti aşk yaşamaya başladı. "Erkeklere güvenmiyorum" sözleri ile hatırlanan Yasmin Erbil, gönlünü genç basketbolcuya kaptırdı. Detaylar haberimizde!

Yasmin Erbil ile Can Korkmaz sevgili mi? İkilinin gizli aşkı ortaya çıktı! Mehmet Ali Erbil’in kızı ile basketbolcu Can Korkmaz çifti aşk yaşamaya başladı. “Erkeklere güvenmiyorum” sözleri ile hatırlanan Yasmin Erbil, gönlünü genç basketbolcuya kaptırdı. Detaylar haberimizde!

Yasmin Erbil ile Can Korkmaz sevgili mi

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin, gönlünü basketbolcu Can Korkmaz’a kaptırdı. Erkeklere ve aşka güveni olmadığını söyleyen Yasmin, bu sözünü Can Korkmaz ile çiğnemiş oldu.

25 yaşındaki güzel, önceki gün instagram’ın hikaye bölümünden bir erkeğin kolunun göründüğü manzara videosunu paylaştı ardından sorulara maruz kalınca da sildi. Aynı manzaradan ve aynı açıdan paylaşım yapan basketbolcu Can Korkmaz, Yasmin Erbil ile olan gizli birlikteliği açığa çıkartmış oldu. İkilinin bu dikkatsizliği sürpriz aşkı ortaya çıkardı.

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin, gönlünü basketbolcu Can Korkmaz’a kaptırdı. Aşkı, 25 yaşındaki genç kızın yanlışlıkla paylaştığı video ortaya çıkardı.

“Babam gibi bir erkeği hiç beğenmem”

Geçtiğimiz aylarda erkeklere ve aşka güveni olmadığını söyleyen Yasmin kalbini basketbolcu Can Korkmaz’a kaptırdı. Yasemin Erbil, “Çocukluğumdan beri babamın evinde çok şey gördüm, çok şey yaşadım. O yüzden biraz çabuk büyüdüm. Sadece ikili ilişkide değil arkadaşlarıma da kolay kolay güvenmem.” ifadelerini kullandı.
Yasemin Erbil konuya ilişkin, “Babam gibi bir erkeği hiç beğenmem. Mesela bir ortamda babam gibi çok karizmatik, esprili, masadaki herkesin onunla ilgilendiği bir tip varsa ben hiç ona bakmam. Onunla ancak arkadaş olurum. Daha ağırlığı olan, ilgisini hemen belli etmeyen, ağırbaşlı ve güçlü erkeklerden hoşlanıyorum.” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri