Ana SayfaMagazinYemekteyiz programının yarışmacısı terör estirdi!

Yemekteyiz programının yarışmacısı terör estirdi!

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programında kavga çıktı.  Program çekimleri esnasında yaşanan kavga erkek yarışmacıları bile ağlattı. Bir yarışmacının “Sen annene çok bilmiş diyor musun?” cümlesini yanlış anlayan genç yarışmacı yayın esnasında terör estirdi.  

 “Yemekteyiz”  isimli yarışma programında hareketli dakikalar yaşandı. Yarışmanın ilk gününde yemek yapan genç yarışmacı Tayfun Arslan, annesine laf atıldığı gerekçesiyle yarışmacılara saldırdı. Sinirlerine hakim olamayan öfkeli yarışmacı, etrafa rastgele yumruk atıp tabak ve tepsileri kırdı.  

Misafir olduğu evde ortalığı yakıp yıktı

Genç yarışmacı Tayfun Arslan, rakip arkadaşının evinde olay çıkardı. Yarışmacı Bülent Kızılateş’in ev sahipli yaptığı yarışmaya katılan 
Arslan, yarışmanın ilk anlarından itibaren çevreye saldırmaya başladı. Masaya yumruk ve tekme atan yarışmacı, ortalığı yerle bir etti. Saygı çerçevesinden çıkan yarışmacıyı program yöneticisi olan Onur Büyüktopçu sert dille uyardı. Uyarılara kulak asmayan Tayfun Arslan, “Bugün beni kimse susturamaz” şeklinde bağırdı. 


“Bayan çok bilmiş yine konuştu”

Yarışmacılardan Biricik Kırbay, Tayfun Arslan’ın edep sınırlarını aşan tavrına “Haddinizi aşıyorsunuz” diyerek müdahale edince akıllara zarar olay patlak verdi. Tayfun Arslan, annesi yaşındaki Biricik Kırbay’a “Bayan çok bilmiş yine konuştu” diyerek şok bir karşılık verdi. Biricik Kırbay bu karşılıkla şaşkına dönerek Tayfun Arslan’a “Sen annene çok bilmiş diyor musun?” diye ince bir serzenişte bulundu. Bu sözü olmadık yerlere çeken Tayfun Arslan bir anda bağırmaya başladı. Kadın yarışmacıya karşı parmağını sallayıp masayı yumruklamaya başlayan Tayfun Arslan, “Haddini bileceksin” diyerek bağırdı. Bu sırada ev sahibi araya girip ‘Tayfun susar mısın?’ deyince işi daha da abartan Tayfun Arslan, “Siz de benim annemle ilgili yorum yapamazsınız.” diye akıl almaz çıkışını sürdürdü.

Annesine karşı hiçbir şey söylemedim. Neden böyle tepki verdi”

Tayfun Arslan bağırmalarına devam edip “Kim oluyor da benim anneme laf söylüyor ya… Kimse benim annem hakkında konuşamaz” diyerek masayı yumruklayıp terketti. Mutfağa giden Tayfun Arslan aşırı davranışlarını orada da sürdürdü. Ev sahibinin eşyalarını fırlatan Tayfun Arslan, kameralara oynamak adına fazlasıyla rencide ediciydi. Tayfun Arslan’ın parmak sallayıp üstüne yürüdüğü Biricik Hanım gözyaşlarına boğuldu ve bir süre kendini toparlamaya çalıştı. Yerini değiştiren Biricik Hanım, “annesine karşı hiçbir şey söylemedim. Neden böyle tepki verdi anlamadım. Elim ayağım buz gibi” dedi.

Kebapçı  Necmettin Demir, gözyaşlarına boğuldu 

Tayfun Arslan’ın edepsiz davranışlarıyla sadece kadın yarışmacıları değil erkekleri de ağlattı. Kebapçı olan Necmettin Demir, Tayfun Arslan’ın saygısız tavırları sebebiyle gözyaşlarına boğuldu. Necmettin Demir, “Benim 2 çocuğum bunları izleyecek. Biricik hanımın çocukları izleyecek. Olanlar çok zoruma gitti.” diyerek ağladı.

Biraz edep o kadar da değil” 

Onur Büyüktopçu bir çok kez araya girip Tayfun Arslan’ın ‘haddini aştığını’ belirtse de onu frenlemekte zorlandı. Her sözü bahane edip kameralara oynayan Tayfun Arslan mutfakta tepsi fırlatınca ünlü sunucuyu da kızdırdı. Sesini yükseltmek zorunda kalan Onur Büyüktopçu, “Biraz edep o kadar da değil” diyerek yarışmacıyı azarladı.

“Ben saygısız olduğumu düşünmüyorum”

Onur Büyüktopçu “Ne demek masayı yumruklamalar, ne demek yerlere tepsi atmalar” diyerek Tayfun Arslan’a ayar çekerken yarışmacı hala haklı olduğunu iddia etti. Tayfun Arslan, “Benim sesim yükseldi çünkü benim annemden söz etti. Hiçbir şekilde anne kelimesini ağzına alamaz. Bir anlık sinirle masadan kalktım. Evet sonra öğrendim yanlış anlamışım. Ben saygısız olduğumu düşünmüyorum” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz