Ana SayfaTürkiyeYeni beka meselemiz Ulusal Kanal! Pelikancı Ersoy Dede ve Hilal Kaplan Doğu...

Yeni beka meselemiz Ulusal Kanal! Pelikancı Ersoy Dede ve Hilal Kaplan Doğu Perinçek’in kanalı için seferber oldu

Maddi sıkıntılar nedeniyle kapanması gündemde olan Doğu Perinçek’in Ulusal Kanalı’nın imdadına Pelikancılar koşuyor. Ersoy Dede ve Hilal Kaplan Ulusal Kanal’ın borçlarının ödenmesini beka meselesi olarak lanse etmeye başladı bile. 

Ulusal Kanal’ın borçlarının ödenmesini neredeyse bir beka meselesi gibi göstermeye çalışan Ersoy Dede, kanala desteğini şu cümlelerle açıkladı:

Bir sürü terör destekçisi yayın yapan kanal var.. Ve kimlerin desteklediği malum. Bunların rahat rahat at koşturduğu bir ortamda Ulusal Kanal’ın varlığını sürdürmesi çok önemli.. umarım bütün sorunları çözülür

Ulusal Kanal’a bir destek de Pelikancı Hilal Kaplan’dan geldi. Hilal Kaplan da Ersoy Dede ile benzer bir dil kullanarak milliyetçilik soslu bir mesaj yayınladı:

Ulusal Kanal, TÜRKSAT borcunu ödeyemezse kapanacakmış. Elin Amerikalısının ülkemde kanalı varken, İngiliz-Alman ortak yapımı haber ağları her gün suyu bulandırıyorken, ve bu kadar terör destekçisi kanal var olabilirken, umarım bir çözüm bulunur.

Vatan Partisi’nin yayın organı

Genel başkanlığını Doğu Perinçek’in yaptığı Vatan Partisi’nin yayın organı olan Ulusal Kanal için son gün 12 Kasım. Ulusal Kanal Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Türkkan, borçlarını ödemek için TÜRKSAT yetkililerinden 12 Kasım’a kadar süre istediklerini belirtmiş ve “Bu kanalı yaşatmak için siz değerli can dostlarımıza müracaat ediyoruz. Bu hayati sorunu kanalımızı var eden siz vefakar gönüllülerimize emanet ediyoruz” demişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz