Ana SayfaTürkiyeYeni bir ittifak mı doğuyor? İşte Davutoğlu ve Akşener'in gözden kaçan o...

Yeni bir ittifak mı doğuyor? İşte Davutoğlu ve Akşener’in gözden kaçan o vurgusu

İyi Parti lideri Meral Akşener'in Davutoğlu'nu Gelecek Partisi'nin yeni merkezinde ziyareti dikkat çekiciydi.

Gelecek Partisi kurulduğu günden beri siyasal analizciler millet ittifakı ve cumhur ittifakı dışında üçüncü bir yol denenebileceği konuşuluyor. Bu açıdan İyi Parti lideri Meral Akşener’in Davutoğlu’nu Gelecek Partisi’nin yeni merkezinde ziyareti dikkat çekiciydi.

Davutoğlu: Eğer birlikte çalışırsak…

Davutoğlu, Türkiye’nin bugün karşı karşıya olduğu krizleri aşabilmesi için neler yapabileceğimizi görüştük. Biz özellikle Gelecek Partisi’nin teşkilatlanma çalışmaları üzerine kendisine bilgi aktardık. Sonrasında Türkiye’deki krizlerin arka planını ve çözümleri konuştuk. Açık bir şekilde memnuniyetle ifade etmek isterim. Gerek parti programlarımızın karşılaştırılmasında gerekse bugünkü sohbetimizde tek tek konu başlıkları açıldığında. Pek çok konuda benzer görüşlere sahip olduğumuz, benzer kaygılar taşıdığımız, birlikte çalışmamız durumunda ciddi bir sinerji oluşabileceği kanaati bizde hasıl olmuştur.

Akşener: Sayın Davutoğlu, Başbakanımız…

Meral Akşener Davutoğlu’nun bu sözleri üzerine şunları söyledi.

Burada evimizde gibi ağırlandık. Gerçekten teşekkür ediyorum. Biz işbirliği içinde raket anlayışının hayata geçirilmesinin Türkiye’ye nefes aldıracağına inanıyoruz. Elbette her seçmenin oyunu Sayın Davutoğlu, Başbakanımız istiyor, ben de istiyorum.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri