Ana SayfaDünyaYeni komplo: Trump ailesinin elinde zamanda yolculuk makinesi mi var?

Yeni komplo: Trump ailesinin elinde zamanda yolculuk makinesi mi var?

Trump için ortaya adılan yeni iddia zamanda yolculuk yapabildiği. ABD 1 numarası Donald Trump’ın küçük oğlu Barron Trump’ın zaman yolculuğu yapabildiği şeklindeki iddiaların kaynağı yaklaşık 130 yıl önce yazılmış bir kitap. Kitabın Trump ailesinin büyüsü ya da sırrı diyebileceğimiz zaman makinesi meselesinin Türkiye’de de duyulması çevirinin yapılmasıyla gerçekleşti. Hande Karaman çevirisiyle yayınlanan kitap “Genç Baron Trump ve Harika Köpeği Bulger’in Seyahatleri” adını taşıyor. Kitabın adından da anlaşılacağı üzre kitap fantastik öğeler barındırıyor.

Kitapla Trump ailesi arasındaki benzerlikler neler

Kitap Ingersoll Lockwood tarafından 1889 yılında kaleme alınan bir çocuk anlatısı. Kitabın ana karakteri Baron Trump’ın kitaptaki yer alan el çizimleriyle Donald Trump’ın küçük oğlu Barron Trump arasındaki benzerlik dikkat çekici.

Üstteki satından da farketmiş olabilirsiniz. Kitaptaki karakterin adı Baron Trump. ABD Başkanı Donald Trump’ın oğlunun adı ise Barron Trump.

Kitapta zengin bir adamın ABD başkanı olmak için verdiği mücadeleden bahsediliyor. Elbette kitapta da kimse bu zengin adamın ABD başkanı olmasını kimse istemiyor! Belki bu hikaye de tanıdık gelmiş olabilir!

Amerikan Newsweek’te “1800’lerden bir yazar Rusya ve Amerika’nın düşüşünü mü öngördü? Lockwood’un ilk iki serisi ve Trump ailesi arasında çok ciddi benzerlikler var. Son Başkan adlı roman ise günümüzle ilginç derecede bağlantılı. Şu an internet bu 3 roman ve onlar hakkındaki teorilerle çalkanıyor” satırları yer aldı.

Trump ailesinin zaman makinesi mi var?

İngilizlerin ünlü tabloid gazetesi Daily Mail konuyu gündeme taşıyarak komplo teorisyenlerinin Trump ailesinin bir zaman makinesine sahip olduğunu düşündüğünü belirtti. İngiliz Daily Mail meseleyi şu cümlelerle haberleştirdi: “Tuhaf! 1800’lerde yazılan kitap dizisi Trump ailesi ile ilginç benzerlikler taşıyor. Bu benzerlikler üzerine komplo teorisyenleri Trump ailesinin zaman makinesine sahip olduklarını ve kontrol ettiklerini iddia ediyorlar” yorumunda bulundu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,691TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz