Ana SayfaTürkiyeYeni Şafak ve İbrahim Karagül Barış Yarkadaş-Zafer Arapkirli çizgisine savruldu

Yeni Şafak ve İbrahim Karagül Barış Yarkadaş-Zafer Arapkirli çizgisine savruldu

Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül 31 Mart seçimlerinden beri ‘tarih yazacak’ dedi, ‘saldırılar başladı’ dedi, ‘Türkiye’ye savaş açan çevrelerin içerideki uzantıları’ dedi, ‘İmamoğlu projesi çöktü’ dedi… Dedi, dedi… Ama sonunda savrulduğu yer Zafer Arapkirli ile CHP’li Barış Yarkadaş’ın hemen yanı oldu.

Yeni Şafak ve çevresi ve İbrahim Karagül olmak üzere Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu düşmanlığıyla sarhoş olmak vaziyette. Yola çıktıkları noktayla bugün savruldukları alan o kadar farklı ki…

Dün YSK’nın seçimleri yenileme kararını eleştiren Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu’nu hedef gösteren İbrahim Karagül bugün artık Barış Yarkadaş ile aynı safta yer alıyor.

Sol çevreler ellerini ovuşturarak Abdullah Gül ile Ahmet Davutoğlu’nun AK Parti yönetimiyle yaşadığı anlaşmazlıkların bir Türkiye krizine dönüşmesini bekliyor. Bu nedenle Abdullah Gül’ün de Davutoğlu’nun da YSK itirazları sol çevreleri tatmin etmedi. Gül’ün de Davutoğlu’nun da sesini daha gür çıkarmasını istiyorlar. Bir kavga çıksın istiyorlar AK Parti’de. Bu kavga bütün Türkiye’ye yayılsın istiyorlar.

Aşağıda Barış Yarkadaş ve Zafer Arapkirli’nin Davutoğlu ile Abdullah Gül hakkında yazdıkları var. Biraz aşağısında ise Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül’ün fikirleri… Bakın bakalım bir fark görebilecek misiniz?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz