Ana SayfaMagazinYeni sunucu kim? Gelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu kim olacak? Fatih Ürek ayrıldı

Yeni sunucu kim? Gelinim Mutfakta’nın yeni sunucusu kim olacak? Fatih Ürek ayrıldı

Gelinim Mutfakta yeni sunucusu kim olacak? İki sezon reyting rekorları kıran Gelinim Mutfakta adlı yemek programının yeni sunucusu kim? Fatih Ürek ayrıldı.

Gelinim Mutfakta yeni sunucusu kim olacak? İki sezon reyting rekorları kıran Gelinim Mutfakta adlı yemek programının sunucusu Fatih Ürek yaşanan anlaşmazlık sonrası programı bıraktı.

Programa ayrı bir renk katan Fatih Ürek’in Gelinim Mutfakta çekimlerinde yaşanan bir sorundan dolayı BAS Yapım ile tartıştığı iddia edildi. 

Gelinim Mutfakta yeni sunucusu

Gelinim Mutfakta’da Fatih Ürek ile çekilen yeni bölümler çöpe atılacak ve yeni sunucu ile en az bir haftalık stok bölüm çekildikten sonra Gelinim Mutfakta eylül ayı içinde yayında olacaktır.

Gelinim Mutfakta setinde yaşanan tatsız olaylardan sonra Gelinim Mutfakta yarışmasını sunması için bir çok isme teklif götürüldü ve Fatih Ürek ile yola devam edilmek istenmiyor. Gelinim Mutfakta’nın yeni sezonunu Fatih Ürek’ten sonra kimin sunacağı belli olmadı. Bu nedenle de Gelinim Mutfakta 24 28 ağustos haftasında da yayında olamayacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri