Ana SayfaTürkiyeYeni Talat Atilla Süleyman Özışık mı?

Yeni Talat Atilla Süleyman Özışık mı?

CHP’yi günlerce tartışma konusu yapan Talat Atilla’nın Türk medyasında yarattığı tahribat hafızalarda hala tazeyken Süleyman Özışık yeni Talat Atilla olmaya mı özeniyor?

Hatırlanacağı Rahmi Turan bir CHP’linin Saray’da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştüğünü söylemişti. Sonrasında olaylar büyümüş, iddia yalanlanmış ve kamuoyu da Turan’dan kaynağını açıklamasını istemişti.

Rahmi Turan gelen tepkiler üzerine çekinerek kaynağının Talat Atilla olduğunu itiraf etti. Talat Atilla da haberi bir başkasından aldığını… Kaynağını açıklamayacağını belirterek hem de.

Talat Atilla’nın kaynağını bu ısrarla saklama çabası “Acaba Talat Atilla yalan mı söylüyor” tartışmalarını da beraberinde getirmişti. 

Süleyman Özışık Talat Atilla sendromuna mı yakalandı?

Günler süren tartışmalar sonrasında kaynak da tartışma da boş çıkmıştı. Şimdi benzer bir tartışma Süleyman Özışık eliyle başlatılmak isteniyor.

Şimdi yeni bir Talat Atilla vakası yaşanıyor. Süleyman Özışık CNN Türk ekranlarında şu ifadeleri kullandı:

“Ahmet Davutoğlu’nun başbakanlığı döneminde, Ahmet Bey’in ekibi tarafından İstanbul Anadolu yakasında gerçekleştirilen bir toplantıya çağırıldım. ‘Reis dönemi bitiyor, hoca dönemi başlıyor. Bizimle misin değil misin?’ diye sordular”

Ancak ne hikmetse o da tıpkı Talat Atilla gibi kaynağını açıklamadı. Süleyman Özışık’ı yanına çağırıp “Hadi gel bizimle ol” diyen Davutoğlu’na yakın isimler kim, hala meçhul. 

Taha Ün’den hodri meydan

Gazeteci Taha Ün, 3 yıl önce çokça tartışılan bu konunun bugün yeniden Süleyman Özışık tarafından ısıtılması karşısında onu kaynağını açıklamaya davet etti.

Taha Ün’ün yazdıklarına bakılırsa meselenin tuhaf olan yanı Süleyman Özışık’ın yine 3 yıl önce böyle bir tartışma açması. Özışık o zaman kaynağını gizlemeyip isimleri açıklamış. Ancak bu isimler birer birer Süleyman Özışık’ı yalanlamış.

Dolayısıyla Süleyman Özışık 3 yıl öncesinin boş çıkmış tartışmasıyla bugün yeniden Türkiye’yi meşgul etmek niyetinde. Talat Atilla sendromu galiba.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz