Ana SayfaTürkiyeYeniden Refah Partisi, Bartın'da Gelecek Partisi'ni ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi, Bartın’da Gelecek Partisi’ni ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanı Ziver Gebiç, Gelecek Partisi Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya'yı ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanı Ziver Gebiç ve beraberindeki il yönetim kurulu üyeleri Gelecek Partisi Bartın İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Burada Gelecek Partisi Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya ve ekibi tarafından karşılanan Yeniden Refah Partisi heyeti, misafirperverliğinden dolayı Başkan Kurtkaya ve arkadaşlarına teşekkür ettiler.

Bartın’ın ve ülkenin sorunlarını ele alarak karşılıklı görüş alışverişinde bulunduklarını belirten Gebiç, “İl Başkanı Yasemin hanıma sıcak karşılaması ve göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum. Burada evimizde gibi ağırlandık. Kendisine ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Gelecek Partisi Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek “Ziver beye ve arkadaşlarına ziyareti dolayısıyla teşekkür ederim. Bizi çok mutlu ettiler. Bartın’ın ve ülkenin sorunlarını müşahede etme fırsatı bulduk. Bartınımıza fayda sağlayabileceğimiz noktalarda birlikte hareket etme ve diyaloğumuzu güçlendirme noktasında mutabık kaldık” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri