Ana SayfaTürkiyeYeniden Refah Partisi Erzurum'da hızlı başladı

Yeniden Refah Partisi Erzurum’da hızlı başladı

Yeniden Refah Partisi Erzurum teşkilatı hızlı bir şekilde çalışıyor. Yeniden Refah Partisi Erzurum İl Başkanı Nejdet Aydın, parti çalışmalarına hız verdi. Aydın, her hafta düzenli olarak bir araya geldiği yöneticilerle hem durum değerlendirmesi yapıyor, hem de yol haritası belirliyor.

Geçtiğimiz Aylarda merhum Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan tarafından kurulan ve Erzurum teşkilatının açılışı ise,bizzat Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan tarafından yapılan Yeniden Refah Partisi’nde çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Kısa bir süre önce kurulan partinin halk tarafından olumlu tepkiler alması, ilerleyen süreçler Türk siyasi arenasında Yeniden Refah Partisinin yer alacağını gösteriyor. Erzurum İl Başkanı Nejdet Aydın, “Türkiye Yeniden Refah sayesinde siyasi huzur ve istikrara, refaha ve mutluluğa yeniden yelken açacak” dedi.

Halk Yeniden Refah’ı sevdi

Yeniden Refah Partisi’nin Erzurum’un tüm ilçelerindeki teşkilatlanma çalışmalarını neredeyse tamamlamak üzere olduğunu dile getiren İl Başkanı Aydın, “İlçe teşkilatlarımızı kurduk, çalışmaya devam ediyoruz. Erzurum’da parti yöneticilerimizle haftalık istişare ve müzakere toplantıları yapıyor, yol haritamızı oluşturuyoruz. Her toplantıda kat ettiğimiz mesafeyi değerlendiriyor, kendimize yeni hedefler belirliyoruz” diye konuştu.

Yeniden Refah Partisi’nin Erzurum’daki üye sayısının katlanarak arttığını ve toplumun tüm kesimlerinden büyük bir teveccüh gördüklerini dile getiren Başkan Aydın, “Biz insanlarımızın beklentilerinin karşılığıyız. Biz dün ne idiysek, bugün de oyuz. Biz Milli Görüş’üz, nizamın, selametin, refahın ve huzurun mimarlarıyız” ifadelerini kullandı.

Halkımızın beklentisi huzur ve istikrar

Yeniden Refah Partisi’nin Gürcükapı’daki İl Başkanlığı binasına her gün onlarca insanın konuk olduğunu ve kendilerini ziyaret ettiklerini kaydeden Erzurum İl Başkanı Nejdet Aydın, “Buraya gelen hemşehrilerimizin beklentileri hemen hemen aynı; huzur ve istikrar. Bu ortamı ancak Refah anlayışının oluşturacağını onlar da biliyorlar, bu yüzden buldukları ilk fırsatta kapımızı çalışıyor, bizlere başarı dileklerini iletiyor ve göreve hazır olduklarını ifade ediyorlar. İnsanımız bizlere böylesine büyük bir mes’uliyet yüklemişken, bizim bir dakikayı bile kaybetmeye tahammülümüz yoktur. Partili tüm yöneticilerimizle birlikte haftanın her günü işimizin başında ve milletimizin emrindeyiz” diye konuştular.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz