Ana SayfaMagazinYeşim Gül'ün sevgilisi Serdar Peçen intihar etti

Yeşim Gül’ün sevgilisi Serdar Peçen intihar etti

Yeşim Gül kimdir? Sevgilisi Serdar Peçen kimdir? Oyuncu Yeşim Gül’ün sevgilisi Serdar Peçen neden intihar etti? İşitme engelli miydi? Savcılığın olayla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

İddiaya göre oyunculuk yaşan Yeşim Gül, para yüzünden tartıştığı işitme engelli sevgilisi Serdar Peçen’i terk etti. Ancak işitme engelli Serdar Peçen sevgilisinin evine gidip yeniden barışmayı istedi. Sevgilisini ikna edemeyince camdan atlayarak intihar etti.

Yeşim Gül kimdir?

Serdar Peçen’in evinde intihar ettiği Yeşim Gül 53 yaşında bir oyuncu. Serdar Peçen ise 28 yaşındaydı. İddiaya göre oyuncu, işitme engelli sevgilisi Peçen’den kendisi için kredi çekmesini istedi.

Yeşim Gül Yüzleşme, Cesur Yürek, Aşk Yalanı Sever, Arka Sokaklar ve Dolunay dizilerinde rol almış ünlü bir oyuncu. 1966 doğumlu olan Yeşim Gül 53 yaşında.

Serdar Peçen kimdir?

Serdar Peçen, Türkiye’de dünyaya gelmesinin ardından, 5 yaşındayken Almanya’ya gitmiş ve 9 yıl yaşamını orada sürdürmüştür. Babasının emekli olmasının ardından yeniden Türkiye’ye dönen Serdar Peçen, tiyatro üzerine eğitim alan Serdar Peçen, işaret dili ile konuşma ve tiyatro eğitimini birlikte gerçekleştirmiştir. 

Serdar Peçen, sessiz bir sanat türü olan pandomim sanatçılığı ile yoluna devam etmiştir. 

Bankadan 50 bin lira kredi çekildi

Bankadan 50 bin lira kredi çeken Peçen, parayı sevgilisine verdi. Bir süre sonra genç adam, sevgilisine krediyi ödemekte zorluk çektiğini söyledi. Kredi yüzünden aralarında tartışma çıkınca, Yeşim Gül sevgilisini terk etti.

Sevgilisinin kendisinden ayrılmasını hazmedemeyen Serdar Peçen, geçen cuma günü konuşmak için oyuncunun Beşiktaş’taki evine gitti.Sevgilisini barışmaya ikna edemeyen genç adam, pencereden atlayarak intihar etti.

Yeşim Gül soruşturma başlattı

Gül, polis ekiplerini çağırarak durumu bildirdi. Gencin ölümüyle ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatıldı.

Kardeşimin ölümünden Yeşim Hanım sorumlu

Peçen’in ağabeyi, “Kardeşim işitme engelliydi. Dizilerde oyunculuk yapıyordu. Yeşim Gül ile ilişkisi ona iyi geliyordu. Yeşim Hanım için kredi çekmişti. Ödeyemedi. Yeşim hanım kardeşime yardım edeceğine bir de onu terk etti. Kardeşimin ölümünden sorumlu olan Yeşim Hanım’ın cezalandırılmasını istiyoruz” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz