Ana SayfaMagazinYılın aşk bombası geldi! Hadise Mehmet Dinçerler aşk mı yaşıyor?

Yılın aşk bombası geldi! Hadise Mehmet Dinçerler aşk mı yaşıyor?

Yılın aşk bombası geldi! Hadise Mehmet Dinçerler aşk mı yaşıyor? Hadise ve Kaan Yıldırım ayrılığının ardından iki tarafta başka isimlerle anıldı. Kaan Yıldırım'ın Çağla Şikel ile birlikte olduğu haberinin yankıları devam ederken Hadise de Mehmet Dinçer ile görüntülendi

Yılın aşk bombası geldi! Hadise Mehmet Dinçerler aşk mı yaşıyor? Hadise ve Kaan Yıldırım ayrılığının ardından iki tarafta başka isimlerle anıldı. Kaan Yıldırım’ın Çağla Şikel ile birlikte olduğu haberinin yankıları devam ederken Hadise de Mehmet Dinçer ile görüntülendi.

Yılın aşk bombası geldi

Dün magazin kulislerine gelen bir haber gündeme bomba gibi düştü. Kısa süre önce Hadise ile ayrılan Kaan Yıldırım’ın Hadise ile barışması beklenirken yeni bir aşka yelken açması şaşkınlığa sebep oldu.

Kaan Yıldırım ve Çağla Şikel aşkının yankıları devam ederken Hadise’de Mehmet Dinçerler ile görüntülendi. Bodrum’da yakınlaşan Yıldırım ve Şikel gibi Hadise ile Dinçeler aşkı da Bodrum’da başladı.

Hadise Mehmet Dinçerler aşk mı yaşıyor

Aynı gün içerinde hem Hadise hem de Kaan Yıldırım’ın yeni aşklara yelken açtığı ortaya çıktı. Alaçatı’da samimi bir şekilde eğlenen ikili kameralardan kaçamadı. Fotoğraflarda Hadise’nin Dinçerler’e aşk dolu bakışları dikkatlerden kaçmadı.

Hadise çıkan haberler hakkında herhangi açıklamada bulunmazken çiftin bu sabah bir mekanda birlikte kahvaltı yaptığı öğrenildi.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri