Ana SayfaMagazinYılmaz Erdoğan Beşiktaş Şampiyonluğunda sevgilisiyle görüntülendi! Yılmaz Erdoğan'ın spor spikeri sevgilisi kim?

Yılmaz Erdoğan Beşiktaş Şampiyonluğunda sevgilisiyle görüntülendi! Yılmaz Erdoğan’ın spor spikeri sevgilisi kim?

Yılmaz Erdoğan Beşiktaş Şampiyonluğunda sevgilisiyle görüntülendi! Yılmaz Erdoğan'ın spor spikeri sevgilisi kim? Birlikte oldukları dedikodularının yalanlayan çift Beşiktaş şampiyonluk kutlamalarında yan yana görüntülendi.

Yılmaz Erdoğan Beşiktaş Şampiyonluğunda sevgilisiyle görüntülendi! Yılmaz Erdoğan’ın spor spikeri sevgilisi kim?
Birlikte oldukları dedikodularının yalanlayan çift Beşiktaş şampiyonluk kutlamalarında yan yana görüntülendi.

Yılmaz Erdoğan Beşiktaş şampiyonluğunda sevgilisiyle görüntülendi

Yılmaz Erdoğan, güzel oyuncu Belçim Bilgin ile boşandıktan sonra adı bir spor spikeriyle anılmaya başlandı. Adı aşk dedikodularına karışan spor spikeri Damla Uğurtük çıkan haberleri yalanlamıştı.

Yaptığı işlerle anılmak istediğini belirten Uğurtürk, “Haberler doğru değil. Kamuyu daha fazla ilgilendiren işler yapıyoruz onlara da aynı ilgi göstermeniz dileğiyle. Sevgiler” açıklamasında bulunmuştu.

Yılmaz Erdoğan’ın spor spikeri sevgilisi kim

Vodafone Park’ta gerçekleşen Beşiktaş şampiyonluk kutlamasını birlikte izledikleri görüntülenen Yılmaz Erdoğan ve  Damla Uğurtürk’ün aşk yaşadığı Snob Magazin’in haberiyle belgelenmiş oldu.

Birliktelikleri belgelenen Yılmaz Erdoğan ve Damla Uğurtük çifti daha önce bir programın sunuculuğunu da birlikte üstlenmişti.

Yaşanan bu gelişmelerden sonra kim olduğu merak edilen Damla Uğurtük,  1986 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Çankaya Lisesi’nin ardından lisans eğitimini 2011 yılında Çankaya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı. Uğurtürk, uzun süredir CnnTürk’te spor spikerliği yapıyor.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri