Ana SayfaMagazinYılmaz Erdoğan'ın sevgilisi Damla Uğurtürk kim? İşte Yılmaz Erdoğan'ın 18 yaş küçük...

Yılmaz Erdoğan’ın sevgilisi Damla Uğurtürk kim? İşte Yılmaz Erdoğan’ın 18 yaş küçük sevgilisi

Yılmaz Erdoğan'ın sevgilisi Damla Uğurtürk kim? İşte Yılmaz Erdoğan'ın 18 yaş küçük sevgilisi! Ünlü komedyen Yılmaz Erdoğan'ın kendisinden 18 yaş küçük sevgilisi Damla Uğurtürk, Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamalarında objektiflere takıldı.

Yılmaz Erdoğan’ın sevgilisi Damla Uğurtürk kim? İşte Yılmaz Erdoğan’ın 18 yaş küçük sevgilisi! Ünlü komedyen Yılmaz Erdoğan’ın kendisinden 18 yaş küçük sevgilisi Damla Uğurtürk, Beşiktaş’ın şampiyonluk kutlamalarında objektiflere takıldı.

Yılmaz Erdoğan’ın sevgilisi Damla Uğurtürk kim

Çok Güzel Hareketler Bunlar 1/2’nin vazgeçilmez ismi Yılmaz Erdoğan, sevgilisi ile objektiflere takıldı. Komedyen ve yönetmen Yılmaz Erdoğan 2020/2021 sezonu şampiyonu olan Beşiktaş’ın kutlamalarına katıldı.

Kutlamalardaki sürpriz ise sevgilisi Damla Uğurtük oldu. Damla Uğurtürk’ü görenler tanımakta pek güçlük çekmedi.

Herkes tarafından merak edilen Yılmaz Erdoğan ve sevgilisi Damla Uğurtürk Beşiktaş’ın şampiyonluk kutlamalarında ortaya çıktı.

Damla Uğurtürk kimdir?

Yılmaz Erdoğan’dan 19 yaş küçük olan Damla Uğurtürk, 1986 Ankara doğumlu. Çankaya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Damla Uğurtürk, ekran projeleriyle tanınıyor. NTV, TGRT, Kanal B ve TRT’de muhabir ve spiker görevlerinde çalışan Uğurtürk, aynı zamanda LÖSEV gönüllüsü.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri