Ana SayfaTürkiyeYılmaz Özdil’den Uğur Dündar’a salvolar! Sezgin Baran Korkmaz aralarını bozdu

Yılmaz Özdil’den Uğur Dündar’a salvolar! Sezgin Baran Korkmaz aralarını bozdu

Sezgin Baran Korkmaz üzerinden Uğur Dündar ile Yılmaz Özdil arasında çok sert bir tartışma yaşandı.

Uğur Dündar Star televizyonun haber dairesini yönettiğin günden beri onun adeta sağ kolu olan Yılmaz Özdil, ustasını hedef aldı. Canlı yayında çıkan tartışma sosyal medyaya da sıçradı. Sezgin Baran Korkmaz üzerinden Uğur Dündar ile Yılmaz Özdil arasında çok sert bir tartışma yaşandı.

Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, sosyal medya hesabı üzerinden dikkat çekici paylaşımlarda bulundu.

ABD’nin talebi üzerine Avusturya’da tutuklanan Sezgin Baran Korkmaz’ın, “Dürüst ve güvenilir (!)” sözleri ile ima ettiği Uğur Dündar’a, ARTI 1 TV’yi kurdurduğunu öne süren Özdil, “araştırmacı gazetecilerin SBK aşına su katmak istemem ama, SBK’nın kafakola aldığı gazetecilerin listesi ABD’de açılan davanın iddianamesinde yazıyor… Kimlere televizyon kanalı kurdurdukları bile orada yazıyor!” ifadelerini kullandı.

Yılmaz Özdil “SBK’nın kafakola aldığı gazetecileri, kime hangi televizyonu kurdurduklarını biliyorum ama söylemem demedim, aksine açık açık söylüyorum, ABD’deki iddianamede yazıyor… Dürüst ve güvenilir (!) araştırmacı gazeteciler niye bu mevzudan hiç bahsetmiyor diye soruyorum?” dedi.

Özdil’in sözlerine TELE 1’de Tuncay Mollaveisoğlu’nun sunduğu programda Uğur Dündar, sert tepki gösterdi.

Uğur Dündar: İsmail Saymaz’a takmış

Canlı yayında, eski dostu Yılmaz Özdil’in sözlerine yanıt veren Uğur Dündar, “Açık açık yazacaksın, sen benim ne kadar namuslu olduğumu bilen 2-3 kişiden birisin, sen nasıl ima yollu da olsa çamur atmaya yeltenirsin… Kötü kalpli. Nedenini de biliyorum, İsmail Saymaz’a takmış… Nasıl gitti elin o tweete, nasıl yazabildin onları” dedi.

Dündar, Özdil’in kendisine “değerli ağabeyim” diye mesaj attığını da ifade ederek, “Değerli ağabeyim deme sen artık değersiz Yılmaz’sın” tepkisi gösterdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri