Ana SayfaMagazinNur Fettahoğlu neden sinirlendi? O yorumlara cevap verdi!

Nur Fettahoğlu neden sinirlendi? O yorumlara cevap verdi!

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşıma yapılan yorum Nur Fettahoğlu'nu kızdırdı. Nur Fettahoğlu o yorumlara göz kırptığı fotoğrafını  paylaşarak cevap verdi.

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşıma yapılan yorum Nur Fettahoğlu’nu kızdırdı. Nur Fettahoğlu o yorumlara göz kırptığı fotoğrafını  paylaşarak cevap verdi.

Nur Fettahoğlu neden sinirlendi?

Geçen ay sekiz yıl süren evliliğini noktalayan güzel oyuncu Nur Fettahoğlu, sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafa gelen yorumlara sinirlendi. Yaptığı paylaşımda kilo verdiği gözlenen oyuncunun paylaşımına takipçilerinden  “çok güzelsin ama ama aşırı kilo vermişsin bu kadar iyi değil biraz kilo al” gibi yorumlar yapıldı.

O yorumlara cevap verdi!

Paylaştığı fotoğrafa yapılan yorumlardan rahatsız olan Nur Fettahoğlu, doğal halinden memnun olduğunu söyledi. Göz kırptığı bir fotoğrafını “Ufak tefek şeylere takılacak vaktim yok!! Nerede, nasıl, ne şekilde kendimi iyi hissediyorsam öyle yaşıyorum… Beni tanıyanlar bilir gösterişi de sevmem, kimseye güzel gözükmek gibi bir derdim de yoktur” notuyla paylaştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri