Ana SayfaTeknolojiYouTube Müzik geliyor

YouTube Müzik geliyor

Youtube, Google’nın ana sayfasından ücretsiz müzik dinleme servisini duyurdu. YouTube Müzik geliyor. Bundan böyle Google’nın ana sayfasından dileyen kullanıcılar müzik dinleyebilecek.

Google Müzik, Google Home Max, Google Home Mini veya Google Home Hub’ı YouTube ile müzikli olarak yapmanın Premium fiyatı ise aylık 9.99 dolar olacak.

Para vermeyen reklamı müzik dinleyecek

Fakat bir sorun var. Ücretsiz bu servis reklam desteği verecek. Premium abone olmayan kullanıcılar kesintisiz müzik deneyimi yaşayamacak. Google’nın bu servisi sınırlı özellik ve uygulama içi reklamlar karşılığında müzik dinleten Spotify uygulamasına benziyor.

Sınırlı özellikler neler?

YouTube Müzik’in ücretsiz sürümünün işlevselliği ücretli sürüme kıyasla sınırlı kalacak. TechRadar’a ve diğer teknoloji sitelerine gönderilen basın açıklamasında YouTube Music Premium kullanıcılar “Belirli albümler, şarkılar ve çalma listeleri talep edebilir” ya da “Sınırsız atlama ve şarkı tekrarı” özelliklerini isteyebilir.

Bu özellikler büyük olasılıkla Google Müzik hizmeti ile Youtube Müzik’in ücretsiz sürümünü kullanan kişiler için kullanılmayacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz