Ana SayfaTürkiyeYürü be koç! FETÖ'yü Rasim Ozan Kütahyalı bitirmiş

Yürü be koç! FETÖ’yü Rasim Ozan Kütahyalı bitirmiş

Rasim Ozan Kütahyalı Rıdvan Dilmen'in kendisi hakkında dile getirdiği FETÖ ithamlarına yanıt verdi.

Rıdvan Dilmen NTV canlı yayınında “Şike sürecinde FETÖ sevdalısıydın, Türk futbolunun mikrobusun” diyerek Rasim Ozan Kütahyalı’yı hedef aldı. Yanıt bir gün sonra Güneş gazetesinden geldi. Rasim Ozan Kütahyalı Rıdvan Dilimen’in ithamlarına bir gün sonra yanıt verdi. FETÖ ile mücadelede kendisini bir savaş kahramanı gibi tarif eden Kütahyalı, “FETÖ muharebesinin ve ihtilalinin en önde gelen devrimcilerinden biriyim.” ifadelerini kullandı.

Rıdvan Dilmen, Kütahyalı için “Gelelim Rasim Ozan Kütahyalı’ya. Sen şike sürecinde FETÖ sevdalısıydın. Sen Türk futbolunun mikrobusun. Boşnaklara en fazla hareketi yapan insan. Biz de hatalıyız. Biz niye isyan etmedik. Şimdi Osman Gökçek’in, Melih Bey’in Beyaz TV’ye çıkıyor. Kime yazıyor? Nasıl yönetiyorlar şimdi bunlar?” ifadelerini kullanmıştı.

Rasim Ozan Kütahyalı’dan Rıdvan Dilmen’e FETÖ yanıtı

Dilmen’e cevabını Güneş gazetesindeki köşesinden veren Rasim Ozan Kütahyalı, “FETÖ olgusunu bu topraklardan spatula ile kazıyan kimlerdir?” başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Kütahyalı, yazısında “Ben de bu muharebenin ve ihtilalin en önde gelensavaşçılarından ve devrimcilerinden biriyim. Bu gerçeği inkar edenin de alnını karışlarım.” ifadesini kullandı.

İşte yazısından bir bölüm…

17 Aralık 2013 sabahı FETÖ’nün Emniyet-Yargı cuntasının Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’ni alenen devirmeye teşebbüs ettiği darbe sürecinin başladığı gündü. O darbe sabahından itibaren FETÖ’nün önce Emniyet-Yargı cuntası ile sonra da 15 Temmuz sürecinde askeri cuntasıyla göğüs göğse ölümüne savaşan ve Başkan Erdoğan’ın liderliğinde FETÖ’yü tarumar eden bizleriz.

Önce 17-25 Aralık 2013 darbe teşebbüsünü kellesini ortaya koyarak püskürten sonra da FETÖ denen olguyu spatula ile bu topraklardan kazıyan bizleriz. Hem o zaman yazdığım Turkuvaz Medya Grubu hem şimdi yazdığım TürkMedya Grubu dimdik durmuş ve savaşmıştır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri