Ana SayfaMagazinYusuf Güney uzaya mı gitti? Astral seyahat ile uzaya gitti

Yusuf Güney uzaya mı gitti? Astral seyahat ile uzaya gitti

Yusuf Güney uzaya mı gitti? Astral seyahat ile uzaya gitti! Simge Tertemiz ve Mehmet Yıldırım’ın sunduğu 'Hayatın Rengi' programına katılan şarkıcı Yusuf Güney, "Bir süre Astral Seyahat deneyimi yaşadım ve uzaya gitmeyi başardım." ifadelerini kullandı. Detaylar haberimizde!

Yusuf Güney uzaya mı gitti? Astral seyahat ile uzaya gitti! Simge Tertemiz ve Mehmet Yıldırım’ın sunduğu ‘Hayatın Rengi’ programına katılan şarkıcı Yusuf Güney, “Bir süre Astral Seyahat deneyimi yaşadım ve uzaya gitmeyi başardım.” ifadelerini kullandı. Detaylar haberimizde!

Yusuf Güney uzaya mı gitti

Beyaz TV’de Simge Tertemiz ve Mehmet Yıldırım’ın sunduğu ‘Hayatın Rengi’ programına konuk olan Yusuf Güney, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Şarkıcı Yusuf Güney, programın sunucusu Simge Tertemiz’in “Uzaya gitme hayalleriniz var mı?” şeklindeki sorusuna, dikkat çeken bir itirafla yanıt verdi.

Yusuf Güney astral seyahat ile uzaya gittiğini söylemesi üzerine herkes şoke oldu. Güney, “Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Astral seyahat bilimsel olarak da var. Yani düşünce gücüyle bedenden ruhu ayırıp zaman kısıtlaması yaşamadan her yere gidebiliyorsunuz. Gezegenler arası da ulaşım sağlayabiliyorsun. Bir süre Astral Seyahat deneyimi yaşadım ve uzaya gitmeyi başardım…” ifadelerini kullandı.

Yusuf Güney, bazı bilgileri NASA’dan önce söylediğini ifade etti. Güney, “İki sene önce Ay’da su olduğunu söyledim mesela NASA daha yeni açıkladı. Mars’ta bildiğiniz yemyeşil bir göl var ve NASA bunu da yeni açıkladı. Ay’ın karanlık tarafında bir askeri üs var. Bunu uzaydaki varlıkların yaptığını söyledim. Onu da yeni açıkladılar. NASA birçok bilgi benden sonra açıklıyor.” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri