Ana SayfaTürkiyeZekeriya Öz'ün AK Parti'ye operasyon çektiği 17 Aralık gecesi Salih Tuna: Hocaefendi'ye...

Zekeriya Öz’ün AK Parti’ye operasyon çektiği 17 Aralık gecesi Salih Tuna: Hocaefendi’ye densizlik yapan gerizekalılar var

Taha Ün, 17 Aralık gecesi Salih Tuna'nın FETÖ lideri Fethullah Gülen hakkında neler söylediğini paylaştı. Salih Tuna'nın 17 Aralık gecesi 'hocaefendiye densizlik yapanlar var' dediği sözleri çok tartışılacağa benziyor.

17 Aralık’ta AK Parti hükümetini hedef alar yargı darbesinin akşamında Salih Tuna’nın konuştukları bir kez daha gündemi sarstı. Taha Ün, FETÖ’cü savcı Zekeriya Öz’ün talimatıyla başlatılan yargı operasyonları karşısında Salih Tuna’nın aynı gün yaptığı açıklamaları twitter’dan paylaştı.

Salih Tuna ve 17 Aralık’taki Hocaefendi açıklamaları

Salih Tuna’ya “unutma hakkını kullanmak isteyebilirsin” diyerek şu şekilde seslendi:

Bir tane müdür mü ne densizlik yapıp Hocaefendi için ileri geri böyle geri zekalı… Saygısızlık yapıyor. Saygısızlıklar saygısızlıkları üretir. Ben onun için Hocaefendi’ye, Erdoğan’a çok saygılı bir dille konuşulmasını istiyorum. Sosyal medyada bazı insanlar da çok densizlik yapıyor. Cemaat’e karşı, Hocaefendi’ye büyük densizlik yapılıyor.

Bugün önüne gelene FETÖ’cü yaftası yapıştırmak için can atan Salih Tuna’nın 17 Aralık’ta bile FETÖ’ye büyük bir saygı beslediği gün gibi ortada.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri