Ana SayfaMagazinZerrin Özer'in eşi Murat Akıncı Adnan Oktar'ın müridi mi?

Zerrin Özer’in eşi Murat Akıncı Adnan Oktar’ın müridi mi?

Zerrin Özer’in eşi Murat Akıncı hakkındaki şok edici iddialar 2. Sayfa’da bugün de dile getirildi. Programa telefonla bağlanan Nur Hanım, “Murat Akıncı zaten Adnan Oktar’ın müridi” diye konuştu. Nur Hanım,”Benim kafanı çıplak kadınların fotoğraflarıyla montajlayıp beni rezil etmekle tehdit etti.” diye konuştu.

Zerin Özer’in eşi Murat Akıncı beni dolandırdığı diyen Nur Hanım Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Murat Akıncı sahte kimliklerle dolaşıyor

Murat Akıncı sahte kimliklerle dolaşıyor. Araması  var. Sahte kimlikle dolaşıyor. Birleşik suçlardan dolayı ağır cezada yargılandı bu adam. Kim böyle bir iftirayla ekrana çıkıp böyle bir riski alır. Mahkemeye vereceklermiş. Lütfen versinler.

Adnan Oktar’ın müridi

Zerrin Özer’in eşi beni dolandırdı diyen Nur Hanım “Ben sahte kimliklerini bana attığı mesajları Zerrin Hanım’a ulaştırdım. Ama bana dönen olmadı. O cehennemden çıkmış bir iblis. Onun aşkla, sevgiyle işi olamaz. Dolandırıcı bu insanlar. Çok tehlikeli bu insanlar. Size inanın yüzlerce kişi ulaşacak. Devlet de mi yalancı. Kapı gibi onaylanmış kararım var. Savcı da mı yalancı? Murat Akıncı zaten Adnan Oktar’ın müridi.” ifadelerini kullandı.

Hakkında dolandırıcılık iddiaları dile getirilen Murat Akıncı 37 yaşında. Evlendiği Zerrin Özer ile aralarında 24 yaş fark var.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz