Ana SayfaMagazinZerrin Özer'in eşi Murat Akıncı kimdir? Servet avcısı mı?

Zerrin Özer’in eşi Murat Akıncı kimdir? Servet avcısı mı?

Seda Hanım diye biri Zerrin Özer’in eşi Murat Akıncı’nın eski sevgilisi olduğunu belirterek 2. Sayfa programına bağlandı. Eski sevgili Murat Akıncı’nın kendisinden 400 bin lira aldığını söyledi. Zerrin Özer’in yeni eşi Murat Akıncı kimdir? Dün Zerrin Özer ile evlenen Murat Akıncı’nın eski sevgilisinden şok iddialar canlı yayında dile getirildi.

Murat Akıncı kimdir?

Dün Zerrin Özer Murat Akıncı isimli sevgilisiyle evlenmişti. Seda Hanım isimli bir kadın 2. Sayfa programına bağlanarak Murat Akıncı’nın eski sevgilisi olduğunu söyledi. Seda Hanım eski sevgilisi Murat Bey’e 400 bin lira para kaptırdığını açıkladı. 

Bunun dışında programa bağlanan bir başka kadın, Zerrin Özer ile dün evlenen Murat Akıncı’nın kendisini Mahmut Atalay diye tanıttığını belirterek ilginç iddialar dile getirdi.

Zerrin Özer’in eşi Murat Akıncı kimdir?

Sosyal medya aracılığıyla tanıştık. Benden 20 bin lira geri ödemek şartıyla para aldı. Bununla ilgili Cumhuriyet Savcılığı’na şikayette bulundum.

Annesi Sevilay Ünal ile oğlunun benden aldığı paraları geri vermesi için konuştuk. Bana benimle niye uğraşıyorsun, oğluma neden sardın diyerek suratıma telefonu kapattı.

Zerrin Özer’in eşi Murat Akıncı 2. Sayfa’da konuşuldu

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının sunucuları Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı, Zerrin Özer’in dün geceki evliliğini masaya yatırdı. Gülşen ve Müge programda Zerrin Özer çok saf biri olduğunu, söylenenlere çok çabuk inanan biri olduğunu belirtti.

Murat Akıncı’nın Zerrin Özer ile düğününden fotoğraflar

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz